ترخیص پلی اورتان از گمرک

ترخیص پلی اورتان از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص پلی اورتان از گمرک می باشد. پلی اورتان ترکیبی شیمیایی است که در موارد مختلف صنعتی، پزشکی، صنایع رنگ و رزین و حتی صنایع عایقی و پوششی کاربرد دارد. در این مقاله ما به توضیحاتی در خصوص چگونگی تجارت و بازرگانی آنها می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی پلی اورتان

اکثر واردات  پلی اورتان از کشور های چین، کره، تایوان، آلمان و …. می باشد. برای واردات پلی اورتان باید به بخشنامه های صادر شده در این بخش مراجعه کنیم و به اخذ مجوزات لازم بپردازیم. و طبق اصول مصوب آنها به اخذ مجوزات مورد نیاز بپردازیم. در صورت رعایت نکردن قوانین و مقررات در ترخیص کالا با مشکل مواجه می شوید. به دلیل تغییرات هر روزه بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقی را در این مقاله عنوان کرد شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص پلی اورتان می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص پلی اورتان از گمرک
ترخیص پلی اورتان از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص پلی اورتان از گمرک:

ترخیص انواع پلی اورتان

ترخیص پلی اورتان صنعتی

ترخیص پلی اورتان پزشکی

ترخیص پلی اورتان مورد استفاده در صنعت رنگ و رزین

ترخیص پلی اورتان فومی نرم

ترخیص پلی اورتان فومی سخت

ترخیص پلی اورتان الاستومر

ترخیص پلی اورتان ترموپلاستیک

ترخیص پلی اورتان پلیمری

ترخیص پلی اورتان پلی اتر

ترخیص پلی اورتان  پلی ال

ترخیص پلی اورتان عایقی

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص پلی اورتان

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص پلی اورتان در ردیف 54041910 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با بیست سال تجربه ترخیص کالای افتخارعهده داری پروژه ترخیص کالای بسیاری از تجار و شرکت ها را داشته است. کسب اعتماد شما افتخار ماست. کارشناسان زبده این شرکت با بکار گیری تجربه خود کالای شما را در سریعترین زمان ممکن و صرف کمترین هزینه ترخیص خواهند کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص پلی اورتان از گمرک می توانید به صورت رایگان با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.