ترخیص پلی ارتان از گمرک

ترخیص پلی ارتان از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص پلی ارتان از گمرک می باشد. پلی اوتان ترکیبی شیمیایی است که از آن برای عایق سازی حرارتی و برودتی استفاده می شود. پلی ارتان ها در همه مواردی که نیازبه عایق باشد مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله می توان به لوله های مدفون در خاک هم اشاره کرد که از پلی اورتان برای حفاظت آن لوله ها از نم و حرارت و گرما و سرما استفاده می شود. در ادامه به توضیحات بیشتری در خصوص نحوه تجارت وبازرگانی انواع پلی ارتان ها می پردازیم.

تجارت و بازرگانی پلی ارتان

واردات پلی ارتان بیشتر از کشور های چینی، کره ای و بعضا کشور های اروپایی نظیر آلمان، فرانسه، ایتالیا و …. می باشد. برای واردات پلی ارتان به کشور باید طبق اصول و قوانین به اخذ مجوزات لازم پرداخت در برای این منظور باید به بخشنامه های صادر شده از طرف ارگان و سازمان های ذی ربط مراجعه نمایید. لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا به مشکل برخورد خواهید کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات دقیق و بروز در این خصوص می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص پلی ارتان از گمرک
ترخیص پلی ارتان از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص پلی ارتان از گمرک:

ترخیص انواع پلی ارتان

ترخیص انواع پلی ارتان مورد استفاده در الاستومرها

ترخیص انواع پلی ارتان مورد استفاده در ترموپلاستیک الاستومرها

ترخیص انواع پلی ارتان مورد استفاده در رزین ها

ترخیص انواع پلی ارتان مورد استفاده در چسب ها

ترخیص انواع پلی ارتان مورد استفاده در جلادهنده ها

ترخیص انواع پلی ارتان مورد استفاده در پوشش ها

ترخیص انواع پلی ارتان محافظ برودتی و حرارتی

ترخیص انواع پلی ارتان محافظ دیواری

و ……

تعرفه گمرکی برای ترخیص پلی ارتان

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص انواع پلی ارتان ها، پلی سولفان ها و …. در ردیف 54041910 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان به همراه تیم تخصصی و مجرب خود که سالها در زمینه ترخیص کالا تجربه مفید دارند شما را در تمامی امور ترخیص کالا و مشاوره بازرگانی و تنظیم اظهار نامه راهنمایی می کنند. تیم ما تمامی تشریفات گمرکی را به صورت کامل برای شما انجام می دهند و کالای شما را در سریعترین زمان ممکن و با به صرفه ترین قیمت ترخیص می کنند. شما می توانید به صورت رایگان در خصوص ترخیص پلی ارتان از گمرک با ما مشورت کنید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.