ترخیص پلوس خودرو از گمرک

ترخیص پلوس خودرو از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص پلوس خودور از گمرک می باشد. پلوس یکی از لوازم یدکی مهم در هر خودرویی است که وظیفه انتقال قدرت در جلو بندی خودرو را عهده داراست. این دستگاه نیروی تولید شده توسط موتور خودرو را به چرخ ها انتقال می دهد. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی پلوس

اکثر واردات پلوس خودروها به ایران از کشور های چین، ژاپن، کره، فرانسه، آمریکا، روسیه  و همچنین کشور های تولید کننده خودرو ها می باشد. تجارت و بازرگانی این کالا  بر طبق قوانین مصوب می باشد. برای این منظور باید به بخشنامه های صادره از طرف ارگان ها و سازمان های ذی ربط مراجعه کرد و بر طبق آنها به اخذ مجوزات لازم پرداخت.

در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلاتی مواجه خواهید شد. تغییرات مداوم بخشنامه ها امکان بارگذاری آنها را در این مقاله از ما سلب کرده است. شما تجار محترم می توانید برای دریافت اطلاعات دقیقتر و بیشتر در زمان اقدام به تجارت این کالا با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص پلوس خودرو از گمرک

ترخیص پلوس خودرو از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص پلوس خودرو از گمرک:

ترخیص انواع پلوس خودرو

ترخیص پلوس پراید

ترخیص پلوس پژو ترخیص پلوس 206

ترخیص پلوس سمند

ترخیص پلوس بنز

ترخیص پلوس جک

ترخیص پلوس سوناتا

ترخیص پلوس اپتیما

ترخیض پلوس النترا

ترخیص پلوس سانتافه

ترخیص پلوس سراتو

ترخیص پلوس سورنتو

ترخیص پلوس اسپورتیج

ترخیص پلوس مزاد 3

ترخیص پلوس پریوس

ترخیص پلوس کمری

ترخیص پلوس کولئوس

و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با در اختیار داشتن کادر مجرب و متخصص و آشنا به اصول و راهکارهای مناسب شما عزیزان را در ترخیص کلیه کالاها یاری می نماید. جهت استفاده از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال کنید، تا کارشناسان و مشاوران کاردان ما در بنادر و گمرکات، مراحل را از ثبت سفارش تا انجام کلیه امور گمرکی و اداری برای شما انجام داده و فرآیند ترانزیت و ترانشیبپ را به ثمر رسانیده و در محل مورد نظر شما تجار گرامی تحویل دهند.

شرکت سلطان تجارت بازرگان با داشتن نیروهای ترخیص کار و مشاوران زبده امیدوار است بتواند جهت پیش برد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما تجار عزیز باشد. برای مشاوره رایگان در خصوص ترخیص پلوس خودرو از گمرک می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.