ترخیص پسماند از گمرک

ترخیص پسماند از گمرک

ترخیص پسماند از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان، ترخیص پسماند از گمرگ می باشد . پسماند به زبان عامه زباله یا آشغال از هر جنس جامد، مایع، گاز می گویند که از فعالیت مستقیم یا غیر مستقیم انسان حاصل می شود، و همانطور که می دانید در طول زندگی انسان ضایعات مختلف و زیادی تولید می شود، گاهی این ضایعات کاربرد های مختلفی خواهند داشت که همین عامل باعث می شود ضایعات هم در لیست کالاهای تجاری قرار بگیرد. و ما قصد داریم د راین مقاله راجبه تجارت پسماند توضیح دهیم .

صادرات پسماند

پسماند جز کالاهایی است که واردات و صادرات آن شامل شروط خاصی می باشد، زیرا بازرگانی برخی از پسماند ها و ضایعات مشمول کنسیون بازل فقط با رعایت شیوه نامه سازمان حفاظت محیط زیست قانونی است . به همین علت به تاجران انواع پسماند و ضایعات توصیه می شود پیش از هر اقدامی در خصوص واردات و صادرات کالای خود از وجود یا عدم وجود کالا در فهرست کنواسیون بازل اطمینان حاصل کنند . لازم به ذکر است که کشور های نظیر هند و چین که به حد مطلوبی از توسعه یافتگی در زمینه تجاری سازی زباله رسیده اند خواهان وارد کردن پسماند از ایران می باشند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر تاجران عزیز می توانند با مشاوران ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرند.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص پسماند از گمرک به شرح زیر می باشد :

ترخیص انواع پسماند

ترخیص پسماند های عادی روزمره

ترخیص پسماند های شیشه

ترخیص پسماند های پلاستیک

ترخیص پسماند های کاغذ

ترخیص پسماند های فلز

ترخیص پسماند های چوب

ترخیص پسماند های نان خشک

ترخیص پسماند های چرب و منسوجات

ترخیص پسماند های چوب

ترخیص پسماند های پزشکی

ترخیص پسماند های کشاورزی

ترخیص پسماند های صنعتی

ترخیص پسماند های ویژه

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با تکیه بر نیروهای توانمد خود در زمینه بازرگانی و ترخیص کالا آماده خدمت رسانی به تاجران گرامی می‌باشد . این شرکت با ارائه خدماتی نظیر : ثبت سفارش، حواله ارز ، حمل و نقل کالا ، کسب مجوز های مورد نیاز ،ترانزیت و ترانشیپ، ترخیص کالا از کلیه گمرک ها و …. می تواند شما تاجران عزیز را در این امر سخت یاری کند تا امور بازرگانی شما در حداقل زمان و با کمترین هزینه به انجام برسد و از بروز هر گونه مشکل و زیان برای شما جلوگیری نماید . در صورت تمایل به همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص پسماند از گمرک می توانید با همکاران ما در این شرکت تماس بگیرید تا تمام مراحل تجارت شما از خرید کالا و ثبت سفارش تا تحویل کالا را برای شما انجام دهند .

تلفن تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *