ترخیص پسته فندوقی از گمرک

ترخیص پسته فندوقی از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص پسته فندوقی از گمرک می باشد. پسته های ایرانی علاوه بر ظاهر خوب دارای مزه های خوبی هم هستند و به همین دلیل به کشور های دیگر صادر می شوند و پسته های فندوقی یا اوحدی که نوعی از پسته های گرد و کوچک می باشند یکی از انواع پسته های پرطرفدار در بین پسته ای صادراتی می باشند در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی پسه فندوقی

بیشتر صادرات پسته فندوقی به کشورهای اروپایی  و آسیایی می باشد. برای صادرات پسته فندوقی نیاز به اخذ مجوزات لازم از سازمان استاندارد و …. خواهید داشت. برای اطلاع دقیق از قوانین و مقررات باید به بخشنامه های صادر شده در این بخش مراجعه نمایید. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات برای ترخیص کالا در گمرک به مشکل برخورد خواهید کرد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات دقیقتر و بیشتر در این خصوص می توانید با مشاوران ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص پسته فندوقی از گمرک
ترخیص پسته فندوقی از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص پسته فندوقی از گمرک:

ترخیص انواع پسته فندوقی

ترخیص پسته فندوقی با پوست تر

ترخیص پسته فندوقی با پوست خشک

ترخیص پسته فندوقی پوست کنده

ترخیص پسته فندوقی تفت داده شده

ترخیص پسته فندوقی خام

و ….

ترخیص پسته فندوقی از گمرک

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه درخشان و بهره مندی از مشاوران تحصیل کرده و ترخیص کاران زبده در زمینه تجارت و ترخیص کالا از گمرکات کشور آماده هر گونه خدمت رسانی به شما تاجران گرامی است. ترخیص کاران ماهر این شرکت بازرگانی در کنار شما خواهند بود  تا در روند تجارت خود با مشکلی برخورد نکرده و تجارتی پرسود و کم هزینه و ایمن را تجربه کنید. کارشناسان و مشاوران شرکت سلطان تجارت بازرگان با کسب تجارب در زمینه تجارت و بازرگانی، صادرات و واردات، ترانزیت کالای شما به مقصد مورد نظر را با صرف کمترین وقت و هزینه بر عهده می گیرند. برای هرگونه پرسش و پاسخ رایگان در خصوص ترخیص پسته فندوقی از گمرک می توانید با کارشناسان ما مشورت کنید.

تلفن های تماس جهت مشاوره: 09121995406 – 02128111034 – 02122855902

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.