ترخیص پرگار از گمرک

ترخیص پرگار از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص پرگار از گمرک می باشد. پرگار یکی از لوازم التحریری است که در امور مهندسی کاربرد دارد و دارای انواع مختلف فلزی و پلاستیکی و …. می باشد که در ادامه به توضیحات بیشتر در خصثوص انواع آن و همچنین چگونگی تجارت و بازرگانی این کالا می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی پرگار

واردات و صادرات هر کشوری یکی از شاخص های مهم توسعه یافتگی آن کشور است امروزه با پیشرفت تجارت بین الملل، قسمت اعظمی از کالاهای بازار وارداتی و یا صادراتی هستند. پرگار نیز یکی از کالاهایی است که در ایران از کشور هایی مانند چین و … وارد می شود و به کشور های همسایه نظیر افغانستان، عراق، عمان و … صادر می شود.

تاجرانی که علاقه مند به تجارت این کالا هستند، در قدم اول باید به کسب اطلاعات و مجوز های مربوط به این کالا اقدام نمایند تا در زمان ترخیص کالا در گمرک با مشکل یا زیان مواجه نشوند. و یا همچنین می توانند از همکاران ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان  به عنوان نماینده قانونی خود در این زمینه کمک بگیرند.

ترخیص پرگار از گمرک 2

ترخیص پرگار از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص پرگار از گمرک :

ترخیص انواع پرگار

ترخیص پرگار فلزی

ترخیص پرگار پلاستیکی

ترخیص پرگار مدادی

ترخیص پرگار مغز مدادی

ترخیص پرگار مهندسی

ترخیص پرگار رسم

ترخیص پرگار ساده

ترخیص پرگار فنری

ترخیص پرگار موازی کش

ترخیص پرگار رسم دایره ای

ترخیص پرگار ورنیه دار

ترخیص پرگار انتقال اندازه

ترخیص پرگار مدرج

ترخیص پرگار دوطرفه

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

همانطور که می دانید از دیرباز بازرگانی امری سخت، طاقت فرسا، هزینه بر اما پر سودی می باشد. همینطور امروزه با گسترش تعاملات برون مرزی تجارت به امری پیچیده و با دقت تبدیل شده است. که نیاز دارد از افراد با تجربه و متخصص در این زمینه کمک گرفت تا از هرگونه زیان و مشکلی در این کار جلوگیری شود.

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه تجربه در تجارت بین الملل و ارائه انواع خدمات بازرگانی از قبیل: ثبت سفارش، حواله ارز، خرید کالا، اخذ مجوز های قانونی، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از تمامی گمرک ها و …. در خدمات شماست. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا جهت همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص پرگار از گمرک با همکاران ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.