ترخیص پروتئین حیوانات از گمرک

ترخیص پروتئین حیوانات از گمرک

ترخیص پروتئین حیوانات از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص پروتئین حیوانات از گمرک می باشد. پروتئین به طور کلی یک زنجیره از آمینو اسید هایی خوراکی و غیر خوراکی می باشد. پروتین های مور نیاز حیوانات با توجه به میزان پروتئین خام دریافتی توسط حیوانات مورد بررسی قرار می گیرد. در ادامه به انواع پروتئین های حیوانی و چگونگی ترخیص آنها از گمرک می پردازیم. با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی پروتئین حیوانی

بیشتر پروتئین های حیوانی  وارداتی از کشورهای چین، آلمان، فرانسه، ایتالیا و …..  می باشد. برای واردات پروتئین های حیوانی باید طبق قواعد و قوانین صادر شد در بخشنامه ها عمل  کرد و مجوزات لازم را از سازمان ها و ارگان های ذی ربط دریافت کرد. در غیر این صورت برای واردات کالا با مشکل برخورد می کنید. به دلیل تغییرات بخشنامه ها در هر دوره جزئیات دقیقتری در خصوص بخشنامه ها را نمی توان در این مقاله بیان کرد. شما دوستان گرامی برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص واردات و ترخیص این کالا با مشاوران و ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص پروتئین حیوانات از گمرک:

ترخیص انواع پروتئین حیوانات

ترخیص پروتئین اسب

ترخیص پروتئین گاو

ترخیص پروتئین خوک

ترخیص پروتئین شتر مرغ

ترخیص پروتئین شتر

ترخیص پروتین مرغ

ترخیص پروتئین گوسفند

ترخیص پروتئین پرندگان

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با تجربه و تخصصی که در طی هجده سال کسب کرده است. می تواند راهنمای و راهگشای شما در تمامی امور صادرات و واردات و ترخیص کالا باشد. از جمله خدماتی که این شرکت تجاری ارائه می دهد: ترخیص کالا از کلیه گمرکات، ثبت سفارش، خرید کالا، حمل و نقل کالا، اخذ مجوزات، تنظیم اظهار نامه و ….. می باشد. همانطور که اشاره شد مشکلاتی زیادی همچون سخت و زمان بر بودن پروسه ترخیص کالا و تغییرات بخشنامه ها شما را به ترخیص کار زبده و مطمئن نیازمند کرده است تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه نسبت به ترخیص کالای وارداتی شما اقدام نماید. تجار و واردکنندگان عزیز برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص پروتئین حیوانات از گمرک  می توانید به صورت کاملا رایگان با مشاوران و ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *