ترخیص پد های بهداشتی از گمرک

ترخیص پد های بهداشتی از گمرک

ترخیص پد های بهداشتی از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص پد های بهداشتی از گمرک می باشد. پد های بهداشتی یکی از پر مصرف ترین کالاها در تمام جهان می باشد. به همین دلیل دارای انواع مختلف و متنوعی هستند و برند های زیادی اقدام به تولید و تجارت وبازرگانی آنها می پردازند. از انواع این پد می توان به پد های پنبه ای، پد های پارچه ای، پد های دستمالی، تامپون های بهداشتی و ….. اشاره کرد. در ادامه به توضیحات بیشتر در خصوص چگونگی تجارت و بازرگانی این لوازم بهداشتی می پردازیم.

تجارت و بازرگانی پد های بهداشتی

بیشتر واردات پد های بهداشت از کشور های اروپایی صورت می گیرد. اما صادرات این پد های بهداشتی از ایران به کشور های عراق، افغانستان، پاکستان، کشور های حاشیه خلیج فارس و …. می باشد. شما عزیزان در صورت اقدام به تجارت این کالا باید طبق اصول و قوانین عمل کنید. برای این منظور باید به بخشنامه های صادر شده در این خصوص مراجعه نمایید و طبق اصول مصوب آن به اخذ مجوزات لازم بپردازید. لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک و برای ترخیص کالا به مشکلاتی برخورد خواهید کرد. لازم به ذکر است به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله عنوان کرد شما تجار محترم برای دریافت اطلاعات دقیقتر و بیشتر می توانید به کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان مراجعه نمایید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص پد های بهداشتی از گمرک:

ترخیص انواع پد های بهداشتی

ترخیص انواع نوار بهداشتی

ترخیص انواع تامپون ها

ترخیص انواع کاپ های قاعدگی

ترخیص پد پارچه ای

ترخیص پد های پنبه ای

ترخیص پد های دستمالی

ترخیص نوار بهداشتی بالدار

ترخیص پد های بهداشتی یکبار مصرف

ترخیص پد های بهداشتی قابل شستشو

ترخیص نوار بهداشتی معمولی

ترخیص فنجان های قاعدگی

و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با کادر و مجرب نزدیک به دو دهه فعالیت درخشان در زمینه تجارت و بازرگانی، راهنما شما در کلیه امور تجاری خواهند بود. خدمات این شرکت از جمله مشاوره بازرگانی، ثبت سفارش، خرید کالا، انجام حوالجات بانکی، انجام کلیه تشریفات اداری گمرک و پیگیری اسناد، اخذ کلیه مجوزات لازم جهت ترخیص کالا، حمل و نقل کالا به صورت هوایی، دریایی، ریلی، زمینی و … می باشد. پیشنهاد ترخیص کاران ما این است که امور خود را به متخصصین آگاه در زمینه ترخیص کالا بسپارید. می توانید جهت هرگونه پرسش و پاسخ برای ترخیص پد های بهداشتی از گمرک به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *