ترخیص پخش کننده ویدئو در خودرو از گمرک

ترخیص پخش کننده ویدئو در خودرو از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص پخش کننده ویدئو در خودرو از گمرک می باشد. دستگاه پخش کننده ویدئو در خودرو یکی از آپشن های جدید در خودرو های لوکس این روز ها می باشد اما برخی دیگر از خودرو های دیگر هم می توانند این آپسن را  به خودرو خود اضافه کنند. این آپشن در خودرو ها امکان پخش فایل های صوتی و تصویری را دارد در برخی از خودرو ها صفحه های نمایش لمسی می باشند و یا سیستم عامل اندروید و یا ios را پشتیبانی می کند و می توان از آن برای کار با گوشی و نرم افزار هایی آن استفاده کرد. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی پخش کننده ویدئو در خودرو

اکثر واردات پخش کننده ویدئو خودرو از برخی کشورهای اروپایی، چین، و ….. می باشد. مانند دیگر کالاهای وارداتی برای واردات پخش کننده ویدئو باید به بخشنامه های صادر شده در این زمینه مراجعه نمایید و طبق مصوبات آنها به اخذ مجوزات لازم بپردازیم. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا  به مشکل بر خورد می کنید. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه نمی توان جزئیات دقیقتری از بخشنامه ها را در این مقاله بیان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص پخش کننده ویدئو در خودرو از گمرک

ترخیص پخش کننده ویدئو در خودرو از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص پخش کننده ویدئو در خودور از گمرک:

ترخیص انواع پخش کنند ویدئو در خودرو

ترخیص پخش کننده ویدئو خودرو های سواری

ترخیص پخش کننده ویدئو خودرو های سنگین

ترخیص پخش کننده ویدئو در اتوبوس های ولو

ترخیص پخش کننده ویدئو در خودرو سونی

ترخیص پخش کنند ویدئو در خودرو پایونیر

ترخیص پخش کننده ویدئو در خودرو کنوود

ترخیص پخش کننده ویدئو در خودرو دودین

ترخیص پخش کننده ویدئو در خودرو مارشال

ترخیص پخش کننده ویدئو در خودرو JVC

ترخیص پخش کننده ویدئو در خودرو کاروزریا

ترخیص پخش کننده ویدئو در خودرو کنکورد

ترخیص پخش کننده ویدئو در خودرو جی شیک

ترخیص پخش کننده ویدئو در خودرو ووکس

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص پخش کننده ویدئو در خودرو

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص پخش کننده ویدئو در خودرو های سواری در ردیف 85219010می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص پخش کننده ویدئو در خودرو های سنگین در ردیف 85219010 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و تخصص در زمینه ترخیص کالاها از گمرک و بهره مندی از ترخیص کاران ماهر آماده همکاری با شما تجار و وارد کنندگان گرامی است تا در روند تجارت خود به مشکلی برنخورده و تجارتی پرسود و کم هزینه را تجربه کنید. انواع خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه صادرات و واردات، ترانزیت و ترانشیپ کالا، ترخیص کالای شما به مقصد مورد نظرتان را با صرف کمترین وقت و هزینه است که عهده دار می گردند.

همانطور که می دانید به دلایل مختلفی از جمله تغییر بخشنامه ها، شما برای صادرات، واردات و حمل و ترخیص کالاهای خود به فردی زبده و مجرب و کاردان نیاز دارید، که کارشناسان و ترخیص کاران با تجربه شرکت سلطان تجارت بازرگان می توانند در خصوص ترخیص پخش کننده ویدئو در خودرو از گمرک  یارای شما باشند. برای هرگونه پرسش و پاسخ می توانید با کارشناسان شرکت ما به صورت رایگان مشورت نمایید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.