ترخیص پارچه پلی استر از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص پارچه پلی استر از گمرک می باشد. پارچه پلی استراز انواع پارچه های با الیاف مصنوعی است که امروزه جایگزین بسیار مناسبی برای پارچه های پنبه ای و نخی می باشد و کاربرد های بسیار زیادی در صنعت پوشاک دارد. در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی پارچه پلی استر

از جمله کالاهای وارداتی و صادراتی در کشور ما پارچه پلی استر می باشد که  در ایران از کشور های چین، کره جنوبی، آلمان و… وارد می شود و گاها از ایران به کشور های همسایه مانند افغانستان، پاکستان و … صادر می شود. لازم به ذکر است که تجارت بین کشور ها نیازمند کارت بازرگانی بوده که نشان دهنده این است که به فرد اجازه واردات و صادرات داده شده؛ صادرات انواع کالا به غیر از نفت و محصولات پتروشیمی معاف از هرگونه تعهد و پیمانی می باشد اما واردات و ترخیص کالا مستلزم اخذ مجوز هایی از سازمان های مربوطه می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه برای تهیه مقدمات و مدارک مورد نیاز ترخیص این کالا می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تمای حاصل فرمائید.

ترخیص پارچه پلی استر از گمرک
ترخیص پارچه پلی استر از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص پارچه پلی استر از گمرک:

ترخیص انواع پارچه پلی استر

ترخیص پارچه پلی استر عایق رطوبت

ترخیص پارچه پلی استر لغزنده و روشن

ترخیص پارچه پلی استر در رنگ ها مختلف

ترخیص پارچه پلی استر در طرح های مختلف

ترخیص پارچه پلی استر دوخته شده

ترخیص پارچه پلی استر در تناژ مختلف

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

همانطور که می دانید کار تجارت و بازرگانی در عین حال که سود آور است بسیار سخت و طاقت فرسا نیز می باشد که نیازمند داشتن تجربه و اطلاعات بالا در این زمینه است در غیر این صورت زیان و شکست را با خود به همراه خواهد داشت در همین راستا به تاجران عزیزی که به تازگی قصد تجارت و بازرگانی را دارند اکیدا توصیه می شود با فرد یا شرکت بازرگانی مطمئن همکاری کنند تا از بروز هرگونه مشکلی جلوگیری شود.  شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه در امر بازرگانی و ترخیص کالا و با بهرمندی از نیرو های مجرب و حرفه خود آماده خدمت رسانی به شما تجار عزیز می باشد و قصد دارد با ارائه خدمات مفید خود نظیر: ثبت سفارش، خرید کالا، حواله ارز، حمل و نقل کالا، اخذ مجوز های قانونی، ترخیص کالا از کلیه گمرک ها و … تجارتی امن و مطمئن را برای برای شما عزیزان رقم بزند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص پارچه پلی استر از گمرک می توانید با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.