ترخیص پارافین از گمرک

ترخیص پارافین از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص پارافین از گمرک می باشد. پارافین ماده ای بدون رنگ و بو می باشد. و با باور عموم بیشتر در صنعت شمع سازی مورد استفاده است. اما این ماده هم به صورت جامد و هم به صورت مایع یافت می شود. و در صنعت، خوراک ، پوشاک مورد استفاده قرار می گیرید. در ادامه به توضیحات بیشتر در خصوص ترخیص پارافین می پردازیم. با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی پارافین

پارافین از جمله کالاهایی است که هم صادرات آن و هم واردات آن به کشور انجام می شود. بیشتر پارافین وارداتی از کشورهای اسپانیا، آلمان، کانادا، ایتالیا و ….. می باشد. و پارافین صادراتی از ایران به کشورهای ترکیه، عربستان، پاکستان و …. می باشد. برای تجارت پارافین نیاز به اخذ مجوزهایی از سازمان و ارگانهای ذینفع می باشد. برای دریافت قوانین و مقررات در خصوص ترخیص پارافین به بخشنامه های ارسال شده در این خصوص مراجعه نمایید. در صورت عدم رعایت قوانین و عدم اخذ مجوز های لازم در گمرک با مشکلاتی رو به رو خواهی شد که باعث عدم ترخیص و یا تاخیر در ترخیص کالا می شود. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص پارافین می توانید با مشاوران ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص دیگ سنگی از گمرک
ترخیص دیگ سنگی از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص پارافین از گمرک :

ترخیص انواع پارافین

ترخیص پارافین مایع

ترخیص پارافین جامد

ترخیص پارافین خوارکی

ترخیص پارافین بهداشتی

ترخیص پارافین صنعتی

ترخیص پارافین مورد استفاده در لاستیک سازی

ترخیص پارافین شمع سازی

ترخیص پارافین خوراک دام ها

ترخیص پارافین مورد استفاده بسته بندی

ترخیص موم پارافین

ترخیص کاغذ و مقوای پارافینی

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص پارافین

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص موم پارافین ذیل ردیف 2712 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص کاذ و مقوای پارافینی در ردیف 48116000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها سابقه مفید در خصوص ترخیص کالا و بکارگیری کارمندان با تجربه و متخصص در زمینه ترخیص کالا از کلیه گمرکات و حمل و نقل، ترانزیت و ترانشیپ کالا، انجام حواله جات بانکی، اخذ مجوزات لازم و تنظیم اظهار نامه آماده عهده گیری تمامی امور تجاری و بازرگانی شما عزیزان می باشد. تاجران گرامی برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص پارافین از گمرک می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان به صورت رایگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.