ترخیص پارایتون از گمرک

ترخیص پاراتیون از گمرک

ترخیص پاراتیون از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان، ترخیص پاراتیون از گمرک می باشد. پاراتیون از جمله سموم کشاورزی می باشد برای از بین بردن مگس ها، پشه ها، آفت ها و … بسیار کاربردی است. در صورت تمایل به کسب اطلاعات در زمینه تجارت پاراتیون، ادامه این مقاله را مطالعه نمائید.

واردات و صادرات پاراتیون

همانطور که می دانید امروزه کالاها در تجارت بین الملل منحصر به دسته خاصی از کالا ها نمی باشد و همه ی کالاها اعم از اجناس کوچک گرفته تا ماشین آلات بزرگ در بین کشور ها  وارد و یا صادر می شود. پاراتیون یکی از کالا هایی می باشد که واردات و صادرات آن بین کشور ها انجام می شود. البته در جهت جلوگیری از بروز هرگونه مشکل و خسارت به تاجران عزیز اکیدا توصیه می گردد که در قدم اول به کسب اطلاعات در زمینه قوانین و تعرفه ورودی مربوط به کالای خود اقدام کنند. در صورت وجود هرگونه پرسش و پاسخی در زمینه ملزومات تجارت می توانید با همکاران ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید. همچنین شما عزیزان در صورت وجود هرگونه پرسش و یا تمایل به همکاری می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل کنید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص پاراتیون از گمرک، به شرح زیر می باشد:

ترخیص انواع پاراتیون

ترخیص پودر موبایل پاراتیون

ترخیص کنسانتره پارایتون

ترخیص گرد پاراتیون

ترخیص متیل پارایتون

و …

تعرفه گمرکی برای ترخیص پاراتیون

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص پاراتیون در ردیف 29201110 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص متیل پاراتیون در ردیف 29201120 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

امروزه که به دلیل گسترده تر و دقیق تر شدن قوانین گمرکی، تجارت بین الملل به امری سخت و تخصصی بدل شده است. و همکاری با کسانی که دارای تجربه و توانایی در زمینه امور بازرگانی هستند برای هر تاجری الزامی است زیرا در غیر این صورت امکان بروز مشکل و تاخیر در تجارت شما را چندین برابر می کند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با ارائه خدماتی نظیر: ثبت سفارش، حواله ارز، خرید کالا، کسب مجوز های قانونی، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از تمامی گمرک ها و … آماده خدمت به شما تاجران عزیز می باشد تا امور بازرگانی شما را به نحو احسن در حداقل زمان انجام دهد. این شرکت متعهد است تا با انجام صحیح وظایف خود از بروز هرگونه مشکل و زیان برای شما جلوگیری کند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص پاراتیون از گمرک می توانید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل کنید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *