ترخیص ویتامین از گمرک

ترخیص ویتامین از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص ویتامین از گمرک می باشد . ویتامین ها مواد آلی هستند که به مقدار کمی برای اعمال حیاتی و تندرستی بدن مورد نیاز است. و کمبود آن می تواند موجب بیماری هایی نظیر بربری و پلاگر در بدن شود . در ادامه این مقاله توضیحات بیشتری در این خصوص خواهیم داد .

واردات ویتامین ها

تجارت ویتامین ها در دنیا بین کشورهای معمول است. بیشترین واردات ویتامین ایران مربوط به کشور های آلمان، لوزامبورگ، سوئیس، ایالات متحده عربی و … می باشد . واردات دارو یکی از تجارت های درآمد زا می باشد. و تاجرانی که قصد وارد کردن ویتامین به کشور را دارند باید قوانین مربوط به بازرگانی این کالا را مطالعه کرده و جهت کسب مجوزهای مربوط به آن از طریق سازمان ها و ارگان های مربوطه اقدام نمایند تا در زمان ترخیص کالا از گمرک دچار مشکل نشوند . همچنین تاجران عزیز می توانند در صورت تمایل از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در این زمینه بهرمند شوند .

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص ویتامین از گمرک به شرح زیرمی باشد:

ترخیص انواع ویتامین ها

ترخیص ویتامین آ یا رتینول

ترخیص ویتامین آسکوربیک اسید

ترخیص ویتامین دی

ترخیص ویتامین کا

ترخیص ویتامین ای

ترخیص تیامین ویتامین

ترخیص ویتامین ریبوفلاوین

ترخیص ویتامین نیاسین

ترخیص ویتامین اسید پانتوتیک

ترخیص ویتامین پیریدوکسین

ترخیص ویتامین بیوتین

ترخیص ویتامین اسید فولیک

ترخیص ویتامین کوبالامین

و…

شرکت سلطان تجارت بازرگان

همینطور که می دانید تجارت و بازرگانی امری سخت و زمان بر می باشد و نیازمند همکاری با  افراد توانمند، آشنا به قوانین و شگرد های ترخیص کالا است. تا از بروز مشکل و خسارت در زمان ترخیص کالا در گمرک جلوگیری شود. شرکت سلطان تجارت بازگان با بهرمندی از نیروهای با تجربه و متخصص می تواند امور بازرگانی شما را در حداقل زمان و با کمترین هزینه  برای شما انجام دهد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان جهت ترخیص ویتامین از گمرک می توانید با مشاوران ترخیص کار ما در این شرکت با شماره تماس های زیر تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *