ترخیص ونت از گمرک

ترخیص ونت از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص ونت از گمرک می باشد. ونت ها قطعاتی هستند که در نما یا پنجره های ساختمان نصب می شوند و اجازه ورود خروج مقدار مشخصی از هوا را به داخل ساختمان می دهند. ونت ها دارای انواع مختلفی هستند که در دادامه این مقاله به توضیحاتی در خصوص چگونگی تجارت و بازرگانی آنها می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی ونت

واردات ونت بیشتر از کشور های اروپایی، کانادا، آلمان و …. می باشد. صادرات ونت از ایران  نیز به کشورهای افغانستان، عراق و …. می باشد. برای تجارت و بازرگانی باید طبق بخشنامه های صادر شده از طرف ارگان ها و سازمان های ذی ربط عمل کرد. اخذ مجوز استاندارد برای واردات این کالا ضروری می باشد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقی را در این مقاله بیان کرد و شما عزیزان در زمان تجارت این کالا با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و بروز را دریافت کنید.

ترخیص ونت از گمرک
ترخیص ونت از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص ونت از گمرک:

ترخیص انواع ونت

ترخیص ونت آلومینیوم

ترخیص ونت انفرادی

ترخیص ونت مشترک

ترخیص ونت مداری

ترخیص ونت دسته جمعی

ترخیص ونت تهویه مرطوب

ترخیص ونت تهویه حلقوی

و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با نزدیک به دو دهه تجربه  از ابتدای کار تجارت شما که ثبت سفارش و خرید کالا می باشد تا حمل کالا به صورت هوایی، دریایی، زمینی و ریلی و همچنین ترخیص و تحویل کالا در مقصد مورد نظر شما همراهتان هستند. کارشناسان ترخیص کار ما با نزدیک به دو دهه کسب تجربه در تمامی امور مربوط به واردات، صادرات و ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور به خصوص ترخیص ونت از گمرک شما را به درستی هدایت می کنند تا متحمل ضرر و هزینه های بالا نشوید. جهت هرگونه پرسش و پاسخ به صورت رایگان می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.