ترخیص ورق فولادی از گمرک

ترخیص ورق فولادی از گمرک

ترخیص ورق فولادی از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص ورق فولادی از گمرک می باشد. ایران امروزه یکی از تولید کنندگان برتر در تولید ورق های فولادی است. عمده مصرف این ورق های فولادی برای تولید انواع محصولات فلزی است. از انواع ورقه های فولادی برای مصارف مختلف بکار برده می شود. از جمله موارد پر کاربرد این ورق های فولادی در صنعت خودرو سازی، نردبان و همچنین در وسایل و کالاهای خانگی می باشد.

واردات  و صادرات ورق فولادی

همان طور که در پاراگراف قبل اشاره شد ایران یکی از تولید کنندگان ورقه های فولادی در جهان است. اما این به معنی عدم واردات این محصول نمی باشد. زیرا برای تولید برخی از انواع این اوراق نیاز به دستگاههای مخصوصی است که متاسفانه در کشورمان وجود ندارد. از جمله خریداران ورقه های فولادی ایران کشورهای حاشیه خلیج فارس، ایتالیا و اسپانیا هستند و صادارت ما به این کشور ها انجام می شود. همچنین واردات این ورقه های فولادی عمدتا از چین، ترکیه، کره و تایوان و ژاپن، روسیه و کشورهای اروپایی می باشد.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص ورقه های فولادی از گمرک:

ترخیص انواع ورقه های فولادی

ترخیص انواع ورقه های نورد سرد

ترخیص انواع ورقه های نورد گرم

ترخیص ورق رنگی

ترخیص ورق های سیاه ( صنعتی و معمولی) در ابعاد مختلف

ترخیص ورق های روغنی

ترخیص ورق گالوانیزه

ترخیص ورق اسید شوئی شده

ترخیص ورق تین پلیت

و….

تعرفه گمرکی برای ترخیص ورق فولادی از گمرک

تعرفه گمرکی جهت ترخیص لوله های فولادی ذیل ردیف ۷۳۰۵، ۷۳۰۳، ۷۳۰۴، ۷۳۰۷ قرار می گیرد و حقوق ورودی آن بسته به انواع مدل های لوله فولادی متغیر است.

تعرفه گمرکی جهت ترخیص پالپلانش و پروفیل ذیل ردیف ۷۳۰۱ قرار می گیرد و حقوق ورودی هرکدام به ترتیب ۵ درصد و ۱۵ درصد می باشد.

تعرفه گمرکی جهت ترخیص لوازم احداث خط راه آهن از فولاد ذیل ردیف ۷۳۰۲ قرار می گیرد. حقوق ورودی ریل از جنس فولاد ۵ درصد می باشد.

برای آگاهی از تعرفه ها می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و تخصص در زمینه صادرات، واردات و ترخیص انواع کالاها من جمله ورقه های فولادی آماده ارائه هرگونه خدمت رسانی به تاجران گرامی می باشد. کارشناسان ترخیص کار ما با گذراندن حدودا دو دهه فعالیت مستمر در زمینه ترخیص کالا از کلیه جزییات و مراحل ترخیص مطلع می باشند و شما عزیزان را برای تجارتی موفق و پرسود هدایت می کنند. پیشنهاد ما این است که در حرفه تجارت از افراد مطلع و متخصص بهره بگیرید که در این زمینه مهارت و تخصص کافی را داشته باشند. برای هرگونه پرسش و پاسخ در خصوص ترخیص ورق فولادی از گمرک به صورت رایگان می توانید با کارشناسان ترخیص کار ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *