ترخیص ورقه شینگل از گمرک

ترخیص ورقه شینگل از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص ورقه شینگل از گمرک می باشد. ورقه شینگل یکی از مصالح ساختمانی برای پوشش سقف است. از ورقه شینگل به دلیل نصب راحت، انعطاف پذیری بالا و ارزان بودن بیشتر در پوشش های سقف های شیب دار ویلاها، خانه های مسکونی و …. استفاده می شود. ورقه های شینگل دارای انواع متفاوتی است که در ادامه این مقاله به توضیح چگونگی تجارت و بازرگانی این کالا می پردازیم.

تجارت و بازرگانی ورقه شینگل

بیشتر واردات ورقه های شینگل از کشور های آمریکا، آلمان، کانادا، هلند، اتریش، چین و …. می باشد. تجارت و بازرگانی از دیرباز به دلیل رعایت قوانین و مقررات امری سخت و زمان بر می باشد. به همین علت توصیه ترخیصکاران شرکت سلطان تجارت بازرگان به شما تجار عزیز این است که قبل از اقدام به تجارت این کالا بخشنامه های صادر شده در خصوص آن کالای خاص را مطالعه کرده تا در زمان ترخیص کالا  مشکلی مواجه نشوید. همچنین در صورت نیاز می توانید با مشاوران شرکت سلطان تجارت تماس بگیرید. و یا برای ترخیص در بهترین زمان با کمترین هزینه و همچنین حمل تا مقصد را به متخصصان ترخیص کار این مجموعه تجاری و بازرگانی بسپارید.

ترخیص ورقه شینگل از گمرک
ترخیص ورقه شینگل از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص ورقه شینگل از گمرک:

ترخیص انواع ورق شینگل

ترخیص ورق شینگل سیمانی

ترخیص ورق شینگل پارچه ای

ترخیص ورق شینگل پنبه ای

ترخیص ورق شینگل ارگانیک

ترخیص ورق شینگل آسفالتی

ترخیص ورق شینگل در رنگ های مختلف

ترخیص ورق شینگل در طرح های مختلف

ترخیص ورق شینگل دولایه

ترخیص ورق شینگل تک لایه

ترخیص ورق شینگل لانه زنبوری

ترخیص ورق شینگل طرح سفال

ترخیص ورق شینگل کرکره سینوسی

ترخیص ورق شینگل ذوزنقه

و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با حدود 18 سال تجربه و بهره گیری از کارمندان تحصیل کرده امر تجارت و بازرگانی آماده هرگونه عهده گیری امور تجاری و بازرگانی شما عزیزان می باشد. از جمله خدمات این شرکت می توان به : ثبت سفارش، خرید کالا، اخذ مجوزات لازم برای ترخیص کالا، تنظیم اظهار نامه، حمل و نقل کالا ها و ….. اشاره کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص ورق شینگل از گمرک می توانید به صورت کاملا رایگان با کارشناسان و ترخیص کاران زبده شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.