ترخیص واشر سرسیلندر از گمرک

ترخیص واشر سرسیلندر از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص واشر سرسیلندر از گمرک می باشد. واشر سرسیلندر قطعه ای در موتور خودرو ها می باشد که بین سیلندرو سر سیلندر قرار می گیرد و وظیفه آبندی را برعهده دارد. جنس واشر سرسیلندر از پنبه نسوز و مس و فولاد است. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص مر ردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی واشر سرسیلندر

اکثر واردات واشر سرسیلندر از کشورهای اروپایی، آلمان، ترکیه، چین و ….. می باشد. و صادارت آن از ایران به کشور های عراق، سوریه، افغانستان و ….. انجام می شود. تجارت و بازرگانی قطعات و لوازم یدکی خودروها باید طبق قوانین و مقررات صورت گیرد. برای این منظور باید به بخشنامه های صادر شده از طرف ارگان های ذی ربط مراجعه کنید. در صورت عدم رعایت قوانین گمرکی کالا ها با مشکل مواجه خواهید شد. لازم به ذکر است به دلیل تغییرات روزانه بخشنامه ها نمی توان جزییات دقیقی را در این مقاله بیان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر و بروزتر با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص واشر سرسیلندر از گمرک

ترخیص واشر سرسیلندر از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص واشر سرسیلندر از گمرک:

ترخیص انواع واشر سرسیلندر

ترخیص واشر سرسیلندر پراید

ترخیص واشر سرسیلندر پژو

ترخیص واشر سرسیلندر سمند

ترخیص واشر سرسیلندر وانت

ترخیص واشر سرسیلندر نیسان

ترخیص واشر سرسیلندر بنز

ترخیص واشر سرسیلندر پرادو

ترخیص واشر سرسیلندر انواع شاسی بلند

ترخیص واشر سرسیلندر خودرو های جک

ترخیص واشر سرسیلندر خودروهای mvm

ترخیص واشر سرسیلندر سانتافه

ترخیص واشر سرسیلندر سوناتا

ترخیص واشر سرسیلندرکمری

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص واشر سرسیلندر

کد تعرفه گمرکی در واقع همان حقوق ورودی کالا ها می باشد. که این حقوق برای هر کالا متفاوت می باشد. شما عزیزان برای دریافت کد تعرفه گمرکی لوازم یدکی خودرو ها از جمله واشر سرسیلندر باید به فصل هشتاد و چهارم از کتاب قوانین واردات و صادرات مراجعه نمایید.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و تخصص آماده هرگونه خدمات رسانی در خصوص ترخیص کالا و مشاوره صادرات و واردات و ….. می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص واشر سرسیلندر از گمرک با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.