ترخیص هیدرازین از گمرک

ترخیص هیدرازین از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص هیدرازین از گمرک می باشد. هیدرازین یکی از ترکیب های شیمیایی است که در سوخت موشک، فرآورده های تنباکو، لحیم کاری و … مورد استفاده قرار می گیرد. در صورت علاقه مندی به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تجارت هیدرازین، ادامه این مقاله را مطالعه نمائید.

واردات و صادرات هیدرازین

هر کشوری با توجه به شرایط محیطی و تجهیزاتی که دارد امکان تولید کالایی خاص را دارد و با صادر کردن آن به دیگر کشورهای خارجی متقاضی، سود و درآمد کسب می کند و همچنین از طرفی با وارد کردن کالا از کشور های خارجی به رفع نیاز های خود می پردازد. هیدرازین یکی از کالاهایی می باشد که از کشور های مختلفی وارد و یا به آن ها صادر می گردد. تاجرانی که قصد تجارت این کالارا دارند لازم به ذکر است که امر تجارت در قدم اول مستلزم اخذ کارت بازرگانی می باشد تا اجازه تجارت به فرد داده شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید و به صورت رایگان مشاوره نمائید.

ترخیص هیدرازین از گمرک

ترخیص هیدرازین از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص هیدرازین از گمرک به شرح زیر می باشد:

ترخیص انواع هیدرازین

ترخیص هیدرازین هیدرات

ترخیص متیل هیدرازین نیتات

ترخیص نمک های هیدرازین

ترخیص هیدروکسیلامین

و …

تعرفه گمرکی برای ترخیص هیدرازین از گمرک

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص متیل هیدرازین نیترات در ردیف 50 00 2928 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص هیدرازین و هیدروکسیلامین و املاح غیر آلی آنها در ردیف 28251000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با تکیه بر تجربه و تخصصی که طی سال ها فعالیت مفید در این عرصه کسب کرده است آماده خدمت رسانی به شما تجار و بازرگانان در زمینه ثبت سفارش، حواله ارز، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوز، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، ترخیص کالا از کلیه گمرکات و … می باشد. نیرو های زبده این شرکت با تلاش مستمر خود از بروز هرگونه تاخیر و مشکل در امور شما جلوگیری خواهند کرد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشترو یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص هیدرازین از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.