ترخیص هویج از گمرک

ترخیص هویج از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص هویج از گمرک می باشد. هویج را می توان نوعی از سبزیجات ریشه دار دانست که دارای دو نوع ایرانی و فرنگی است که به طرق مختلف در خورشت ها، سوپ ها، سالادها، مرباها و مارمالادها و …. به صورت خام و پخته مورد استفاده قرار می گیرد. هویچ منبع غنی از فیبر، ویتامین آ و آنتی اکسیدان می باشد. در ادامه به توضیحات بیشتر در خصوص نحوه تجارت و بازرگانی این نوع از سبزیحات می پردازیم.

تجارت و بازرگانی هویج

واردات و ترخیص هویچ از گمرک بیشتر از کشور های اروپایی و آفریقایی، آسیایی صورت می گیرد. و صادارت هویج نیز از ایران به کشور های عربی، عراق، افغانستان، کشور های اروپایی، هلند، آلمان، اتریش، فرانسه و …. می باشد. برای تجارت و بازرگانی هرکالایی باید قوانین و مقررات را رعایت کرد و به اخذ مجوزات مورد نیاز پرداخت. برای تجارت و بازرگانی هویج باید به اخذ مجوز از وزارت بهداشت اقدام کنید. تغییرات قوانین و مقررات در هردوره امکان بازگو کردن تمامی آنها را در این مقاله از ما سلب کرده است. شما تجار گرامی در صورت اقدام به تجارت این کالا به بخشنامه های صادر شده از طرف سازمان ها و ارگان های ذی ربط اقدام نمایید. زیرا در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلاتی مواجه خواهید شد. از آنجا که هویج کالایی فساد پذیر است زمان در ترخیص این کالا از اهمیت بالایی برخودار است در صورت نیاز می توانید با متخصصان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرد.

 

ترخیص هویج از گمرک
ترخیص هویج از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص هویج از گمرک:

ترخیص هویج از گمرک

ترخیص زردک

ترخیص هویج سفید

ترخیص هویج خرد شده

ترخیص هویج رنده شده

ترخیص هویج قرمز

ترخیص هویج سیاه

ترخیص هویج نارنجی

ترخیص هویج ارغوانی

ترخیص هویج طلایی

ترخیص هویج سرخ شده

ترخیص مربای هویج

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص هویج

کد تعرله گمرکی برای ترخیص هویج و شلغم ذیل ردیف 0706 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای هویج فرنگی در ردیف 07061000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با تجربه و تخصصی که در طی بیست سال کسب کرده است. می تواند راهنمای و راهگشای شما در تمامی امور صادرات و واردات و ترخیص کالا باشد. از جمله خدماتی که این شرکت تجاری ارائه می دهد: ترخیص کالا از کلیه گمرکات، ثبت سفارش، خرید کالا، حمل و نقل کالا، اخذ مجوزات، تنظیم اظهار نامه و ….. می باشد. همانطور که اشاره شد مشکلاتی زیادی همچون سخت و زمان بر بودن پروسه ترخیص کالا و تغییرات بخشنامه ها شما را به ترخیص کار زبده و مطمئن نیازمند می کند تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه نسبت به ترخیص کالای وارداتی شما اقدام نماید. تجار و واردکنندگان عزیز برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص هویچ از گمرک می توانید به صورت کاملا رایگان با مشاوران و ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.