ترخیص هلیله سیاه از گمرک

ترخیص هلیله سیاه از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص هلیله سیاه از گمرک می باشد. هلیله سیاه در واقع نوعی میوه شبیه بادام راه راه است که آن را به صورت کال از درخت می چینند تا سیاه شود و بتوان از آن در زمره گیاهان دارویی استفاده کرد. میوه هلیله وقتی میرسد زرد رنگ می شود. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی هلیله سیاه

همانطور که می دانید قسمتی از کالاها در کشور وارداتی و یا صادراتی می باشند از جمله آنها می توان به مواد خوراکی و کشاورزی دارویی و …. اشاره کرد. هلیله سیاه آن دست از میوه و داروی گیاهی است که از کشور های چین، شمال هیمالیا به کشور وارد می شود. شما تاجران عزیز می توانید به واردات  صادرات این کالا اقدام نمائید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید.

ترخیص هلیله سیاه از گمرک 2

ترخیص هلیله سیاه از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص هلیله سیاه از گمرک:

ترخیص انواع هلیله سیاه

ترخیص هلیله تازه

ترخیص هلیله خشک شده

ترخیص تخم هلیله سیاه

ترخیص هلیله زرد

ترخیص هلیله رسیده

ترخیص میوه هلیله

ترخیص پودر هلیله سیاه

ترخیص هلیله سیاه به صورت خورد شده

و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

همانطور که می دانید واردات و صادرات کالا امری سخت و زمان بر خواهد بود که نیازمند همکاری با فردی متخصص و با تجربه است تا از بروز مشکل در امور شما جلوگیری نماید. شرکت سلطان تجارت با سال ها سابقه مفید و عملی خود آماده همکاری با شما تجار عزیز در جهت بالابردن سرعت و کیفیت امور شما می باشد. برخی از خدمات این شرکت در زمینه بازرگانی ثبت سفارش، ترخیص کالا ، حمل و نقل کالا، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوز قانونی، حواله ارز و … می باشد. در صورت  تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص هلیله سیاه از گمرک  با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.