ترخیص هدفون از گمرک

ترخیص هدفون از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص هدفون از گمرک می باشد. هدفون یکی از وسایل الکترونیکی خروجی صدا با دو گوشی می باشد که بر روی دستگاه مولد صدا مانند رادیون تلفن همراه و ….. نصب می شود. هدفون به صورت شخصی برای هر فرد قابل استفاده است. درا دامه این مقاله به توضیحات بیشتری در خصوص چگونگی تجارت و بازرگانی این کالا می پردازیم. با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی هدفون

هدفون های جز آن دسته از کالاهایی هستند که تقریبا هر کشور تولید کننده وسایل الکترونکی به تولید و صادرات آن می پردازد. واردات هدفون بیشتر از کشور های چین، کره، المان، فرانسه و دیگر کشور های اروپایی صورت می گیرد. تجارعزیزی که قصد واردات کالا و همچنین هدفون را دارید لازم به ذکر است که واردات کالا در کشور ما  مستلزم اخذ مجوز هایی از سازمان ها و ارگان های مربوطه می باشد که در صورت عدم اخذ پیگرد قانونی و جریمه خواهد داشت. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران و کارشناسان ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید.

ترخیص هدفون از گمرک
ترخیص هدفون از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص هدفون از گمرک:

ترخیص انواع هدفون

ترخیص هدفون بلوتوثی

ترخیص هدفون تو گوشی

ترخیص هدفون رو گوشی

ترخیص هدفون ایرباد

ترخیص هدست

ترخیص انواع هنذفری

ترخیص هدفون پشت گردنی

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص هدفون

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص هدفون در ردیف 85183010 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

بازرگانی و تجارت به عنوان کاری برون مرزی و تخصصی نیاز به کمک گرفتن از افراد توانمند و حرفه ای در این زمینه دارد، تا با تجربه و تخصص خود از بروز هرگونه مشکل و خسارت برای شما جلوگیری کنند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با ارائه انواع خدمات بازرگانی از قبیل : ثبت سفارش، حواله ارز، خرید کالا، کسب مجوز های قانونی، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از تمامی گمرک ها و … امور بازرگانی شما را با کمترین زمان و هزینه به نحو احسن انجام خواهد داد. درصورت کسب اطلاعات بیشتر و یا جهت همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص هدفون از گمرک با همکاران ما در این شرکت تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.