ترخیص نگین از گمرک

ترخیص نگین از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص نگین از گمرک می باشد. نگین سنگی یا فلزی زینتی است. که بیشتر بر روی طلا و بدلیجات، پارچه و …. استفاده می شود. نگین ها داری اشکال و انواع مختلفی هستند . که در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی نگین

کشورچین یکی از بزرگنترین بازارهای دنیا در زمینه تولید نگین می باشد و در این حوزه میدان را به دست گرفته و پیشتاز است. به دلیل تنوع و مدرن بودن نگین و انواع آن این کشور واردات این کالا به ایران از چین و نیز از دیگر کشورهای اروپایی می باشد. همچنین برای وارد کردن این محصول نیاز به اخذ مجوزاتی از سازمان بهداشت دارید. برای اطلاع دقیق از پروسه واردات این محصول به کشور با متخصصان ترخیص کار تحصیکرده این امر در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص نگین از گمرک

ترخیص نگین از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص نگین از گمرک:

ترخیص انواع نگین

ترخیص نگین های سنگی

ترخیص نگین های فلزی

ترخیص نگین حدیده

ترخیص نگین یاقوت

ترخیص نگین شرف الشمس

ترخیص نگین فیروزه

ترخیص نگین زمرد

ترخیص نگین مروارید

ترخیص نگین زبرجد

ترخیص نگین یشم

ترخیص نگین کهربا

ترخیص نگین عقیق

ترخیص نگین اپال

ترخیص نگین لاجورد

ترخیص نگین برلیان

و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و استفاده از متخصصین تحصیلکرده این امر تمامی مراحل از مشاوره بازرگانی، ثبت سفارش، خرید کالا، انجام کلیه امور حمل و نقل و ترانزیت کالا و ترانشیپ، انجام حوالجات، انجام کلیه تشریفات گمرکی و ترخیص کالا و تحویل کالا در مقصد و … را برعهده می گیرد. شما تاجران عزیز می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و از کلیه جزییات امور صادرات، واردات ترخیص نگین از گمرک و ترخیص کالا مشاوره بازرگانی دریافت کنید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.