ترخیص نقاله از گمرک

ترخیص نقاله از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص نقاله از گمرک می باشد. نقاله یکی از وسایل و ابزار ریاضی می باشد که می توان جزء لوازم التحریر نیز از آن استفاده کرد. نقاله های در عین سادگی دارای انواع مختلفی هستند که در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی نقاله

بیشتر واردات نقاله از کشورچین و ….. می باشد. برای واردات نقاله نیاز به اخذ مجوز از سازمان ها و ارگان های ذی ربط خواهید داشت. تجار عزیز برای اطلاعات بیشتر در این زمینه باید به بخشنامه های صادر شده در این بخش مراجعه نمایید. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک و برای ترخیص کالا به مشکل برخورد خواهید کرد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص تجارت و بازرگانی نقاله می توانید با مشاوران ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص نقاله از گمرک

ترخیص نقاله از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص نقاله از گمرک:

ترخیص انواع نقاله

ترخیص نقاله ریاضی

ترخیص نقاله مهندسی

ترخیص نقاله پلاستیکی

ترخیص نقاله فلزی

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص نقاله

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص نقاله و آلات ریاضی ذیل ردیف 9017 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تخصص و تعهد در خدمت شماست. همکاران زبده این شرکت با بیش از دو دهه  تجربه آماده عهده گیری امور تجاری و بازرگانی شما عزیزان هستند. از جمله خدمات ما در خصوص ترخیص کالا از کلیه گمرکات، اخذ مجوزات لازم، ترانزیت و ترانشیپ کالا، تنظیم اظهار نامه، مشاوره بازرگانی، خرید کالا،  ثبت سفارش کالا و …. می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص نقاله از گمرک می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس:  09121995406 -02122855902 – 02128111034

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.