ترخیص نشانگر پشت فرمان از گمرک

ترخیص نشانگر پشت فرمان از گمرک

ترخیص نشانگر پشت فرمان از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص نشانگر پشت فرمان از گمرک می باشد. نشانگر های پشت فرمان از جمله آمپر های بنزین، آب رادیاتور، سنسور درب های خودرو، سنسور کمربند و … می باشد. در ادامه توضیحات بیشتر ی در این خصوص خواهیم داد.

تجارت و بازرگانی نشانگر پشت فرمان

تجارت بین الملل یکی از مهمترین فعالیت های اقتصادی در هر کشوری می باشد زیرا حتی پیشرفته ترین کشور ها نیز برای تامین نیاز های خود نیاز به واردات یا صادرات کالا دارند. در ایران نیز کالاهای زیادی از جمله نشانگر پشت فرمان در حوزه قوانین و مقررات نظیر اخذ کارت بازرگانی و مجوزات قانونی وارد یا صادر می گردند که شما تجار عزیز نیز می توانید با کسب اطلاعات به فعالیت در این حوزه بپردازید و در صورت نیاز به هرگونه همکاری یا مشاوره  در این حوزه با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص نشانگر پشت فرمان از گمرک:

ترخیص انواع نشانگر پشت فرمان

ترخیص نشانگر بنزین

ترخیص نشانگر حرارت رادیاتور

ترخیص نشانگر کمربند ایمنی

ترخیص نشاگر درب های خودرو

ترخیص نشانگر دور موتور

ترخیص نشانگر سرعت خودرو

و …

تعرفه گمرکی برای ترخیص نشانگر پشت فرمان

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص نشانگر پشت فرمان در ردیف های 90292022 و 90292023 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

امروزه با وجود قوانین متعددی که در زمینه بازرگانی وجود دارد این کار به امر تخصصی بدل شده است و افرادی هستند که با دریافت مبلغی با استفاده ازتخصص و تجربه ای که در این زمینه دارند به عنوان نماینده قانونی تاجران اقدام به انجام امور می نمایند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با سال ها سابقه درخشان در زمینه ترخیص کالا و بازرگانی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه های ثبت سفارش، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوزات قانونی، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، ترخیص کالا و … می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص نشانگر پشت فرمان از گمرگ می توانید با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *