ترخیص نرده از گمرک

ترخیص نرده از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص نرده از گمرک می باشد. نرده یا هندریل، حفاظی است که از آن برای راه پله ها و پله برقی ها به منظور پیشگیری از سقوط و یا صدمات دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. نرده ها دارای انواع مختلف ساده، فلزی، چوبی، فرفوژه دار و ….. می باشد. در ادامه مقاله به توضیحات بیشتر در خصوص چگونگی تجارت و بازرگانی این کالا می پردازیم.

تجارت و بازرگانی نرده

نرده های وارداتی به ایران بیشتر از کشور های چین، اتریش، کانادا، آلمان و …. می باشد. و صادارت نرده بیشتر به کشور های عراق، سوریه، کشورهای عربی، و بعضا کشور های اروپایی می باشد. برای واردات هندریل باید طبق قوانین و مقررات عمل نمایید. برای این منظور باید به بخشنامه های صادرشده در این بخش مراجعه کرده و طبق اصول مصوب آنها به اخذ مجوزات لازم از سازمان ها و ارگان های مخصوص بپردازید. لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای  ترخیص کالا  با مشکلاتی رو به رو خواهید شد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری در این خصوص در این مقاله عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص نرده از گمرک
ترخیص نرده از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص نرده از گمرک:

ترخیص انواع نرده

ترخیص انواع هندریل

ترخیص نرده فلزی

ترخیص نرده چوبی

ترخیص پایه هندریل

ترخیص نرده فرفوژه دار

ترخیص انواع حفاظ

ترخیص نرده استیل

ترخیص نرده شیشه ای

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با در اختیار داشتن کادر مجرب و متخصص و آشنا به اصول و راهکارهای مناسب شما عزیزان را در ترخیص کلیه کالاها از جمله هندریل یا نرده یاری می نماید. جهت استفاده از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال کنید، تا کارشناسان و مشاوران کاردان ما در بنادر و گمرکات، مراحل را از ثبت سفارش تا انجام کلیه امور گمرکی و اداری برای شما انجام داده و فرایند ترانزیت و ترانشیبپ را به ثمر رسانیده و در محل مورد نظر شما تجار گرامی تحویل دهند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با داشتن نیروهای ترخیص کار و مشاوران زبده  امیدواراست بتواند جهت پیش برد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما تجارعزیز باشد. برای مشاوره رایگان در خصوص ترخیص نرده از گمرک می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.