ترخیص نخود فرنگی از گمرک

ترخیص نخود فرنگی از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص نخود فرنگی از گمرک می باشد. نخود فرنگی گیاهی از خانواده حبوبات ها می باشد. همچنین این گیاه جزء دسته سبزیجات نیز هست که می توان از آن برای پخت و پز استفاده کرد. در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی نخود فرنگی

کشور چین بیشتر تولید دنیا را بر عهده گرفته  و به اقصی نقاط دنیا به خصوص ایران نیز صادر می کند. برای واردات صادرات نایلون باید به بخشنامه های صادر شده در این بخش مراجعه نمایید و با توجه به بخشنامه ها و اصول مصوب شده آن به اخذ مجوزات لازم بپردازید. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا به مشکل برخورد خواهید کرد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئییات دقیقتر در این خصوص را در این مقاله بیان کرد و شما تجار محترم برای دریافت اطلاعات دقیقتر و بروزتر می توانید  با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص نخود فرنگی از گمرک

ترخیص نخود فرنگی از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص نخود فرنگی از گمرک:

ترخیص انواع نخود فرنگی

ترخیص نخود فرنگی فله

ترخیص نخود فرنگی دون شده

ترخیص نخود فرنگی با پوسته

ترخیص نخود فرنگی پاک شده

ترخیص کنسرو نخود فرنگی

ترخیص نخود سبز

و …….

تعرفه گمرکی برای ترخیص نخود فرنگی

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص نخود فرنگی در ردیف 20054000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با تجربه و تخصصی که در طی هجده سال کسب کرده است. می تواند راهنمای و راهگشای شما در تمامی امور صادرات و واردات و ترخیص کالا باشد. از جمله خدماتی که این شرکت تجاری ارائه می دهد: ترخیص کالا از کلیه گمرکات، ثبت سفارش، خرید کالا، حمل و نقل کالا، اخذ مجوزات، تنظیم اظهار نامه و ….. می باشد. همانطور که اشاره شد مشکلاتی زیادی همچون سخت و زمان بر بودن پروسه ترخیص کالا و تغییرات بخشنامه ها شما نیاز به ترخیص کار زبده و مطمئن نیاز دارید تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه نسبت به ترخیص کالای وارداتی شما اقدام نماید. تجار و واردکنندگان عزیز برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص نخود فرنگی از گمرک  می توانید به صورت کاملا رایگان با مشاوران و ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 –  02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.