ترخیص نازل پاشنده اسپری از گمرک

ترخیص نازل پاشنده اسپری از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص نازل پاشنده اسپری از گمرک می باشد. این دستگاه پاشنده را معمولا برای اطفاء حریق استفاده می کنند. این نازل های غیر اتوماتیک می باشند و معمولا آب را به صورت پاشنده قطره ای یا مخروطی شکل و به صورت یکنواخت بر روی سطح مورد نظر اسپری می کند. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی نازل پاشنده اسپری

واردات نازل پاشنده اسپری بیشتر از کشور های آلمان، چین، هند و … می باشد. صادرات نازل پاشنده اسپری بیشتر از ایران بیشتر به کشور های عربی، عربستان، عراق و ….. می باشد. برای واردات این کالا باید طبق قوانین و مقررات عمل نمایید. برای این منظور باید به بخشنامه های صادرشده در این بخش مراجعه کرده و طبق اصول مصوب آنها به اخذ مجوزات لازم از سازمان ها و ارگان های مخصوص بپردازید.

لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلاتی رو به رو خواهید شد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری در این خصوص در این مقاله عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص نازل پاشنده اسپری از گمرک

ترخیص نازل پاشنده اسپری از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص نازل پاشنده اسپری از گمرک:

ترخیص انواع نازل پاشنده اسپری

ترخیص نازل پاشنده مخروطی

ترخیص نازل پاشنده قطره ای

ترخیص نازل پاشنده برنجی

ترخیص نازل پاشنده مسی

ترخیص نازل پاشنده استیل

ترخیص نازل پاشنده سند بلاست

ترخیص نازل مه پاش

ترخیص نازه پاشنده فاگ

ترخیص نازل پاشنده توربو

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با در اختیار داشتن کادر مجرب و متخصص و آشنا به اصول و راهکارهای مناسب شما عزیزان را در ترخیص کلیه کالاها از جمله نازل پاشنده اسپری یاری می نماید. جهت استفاده از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال کنید، تا کارشناسان و مشاوران کاردان ما در بنادر و گمرکات، مراحل را از ثبت سفارش تا انجام کلیه امور گمرکی و اداری برای شما انجام داده و فرایند ترانزیت و ترانشیبپ را به ثمر رسانیده و در محل مورد نظر شما تجار گرامی تحویل دهند.

شرکت سلطان تجارت بازرگان با داشتن نیروهای ترخیص کار و مشاوران زبده امیدواراست بتواند جهت پیش برد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما تجار عزیز باشد. برای مشاوره رایگان در خصوص ترخیص نازل پاشنده اسپری از گمرک می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.