ترخیص نارگیل از گمرک

ترخیص نارگیل از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص نارگیل از گمرک می باشد. نارگیل یکی از میوه های بسیار مفید و البته شناخته شده است که سرشار از ویتامین و مواد مغذی از قبیل مس، کلسیم، منگنز، روی و… می باشد که برای بدن انسان بسیار مفید است. از همین رو استفاده از این میوه همواره به افراد توصیه می گردد. در صورت علاقه مندی به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تجارت نارگیل، ادامه این مقاله را مطالعه نمائید.

واردات و صادرات نارگیل

واردات کالا به معنای خرید و وارد کردن کالا از کشور های خارجی در جهت رفع نیاز های داخلی می باشد و صادرات به معنی فروش کالاهای داخلی در بازار های گسترده خارجی و سود آوری برای کشور می باشد. البته لازم به ذکر است که به دلیل نقش عمده ای که این امور بر سیاست و اقتصاد کشور ها دارد قوانین و مقررات پیچیده ای در زمینه کالاهای وارداتی و صادراتی توسط مجلس وضع شده و تاجران را موظف به رعایت آن ها کرده است. به عنوان مثال واردات نارگیل در ایران مستلزم اخذ مجوز هایی از سازمان وزارت جهاد کشاورزی و یا وزار بهداشت می باشد که در صورت عدم اخذ مجوز نمی توان کالا را وارد و یا خارج کرد. در صورتی که شما عزیزان مایل به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می باشید می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس گرفته تا جزئیات دقیق تری را در این خصوص به شما ارائه دهند.

ترخیص نارگیل از گمرک
ترخیص نارگیل از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص نارگیل از گمرک به شرح زیر می باشد:

ترخیص انواع نارگیل

ترخیص نارگیل تلخ

ترخیص نارگیل سبز

ترخیص نارگیل قهوه ای

ترخیص پودرنارگیل

ترخیص پوست نارگیل

ترخیص روغن نارگیل

ترخیص مغز نارگیل

ترخیص نهال نارگیل

ترخیص الیاف نارگیل

و …

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص نارگیل

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص نارگیل ذیل ردیف 0801 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص روغن نارگیل ذیل ردیف 1513 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص محصولات از نارگیل در ردیف 23065000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

ثبت سفارش، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوزات قانونی، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، ترخیص کالا و … تنها برخی از خدماتی است که توسط شرکت سلطان تجارت بازرگان ارائه می گردد. این شرکت در نظر دارد با ارائه خدمات خود توسط نیرو های متخصص و با تجربه از بروز مشکل و تاخیر در امور شما عزیزان جلوگیری نماید و موجبات تجارتی موفق و پرسودی را شکا تجار عزیزفراهم کند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر یا همکاری با شرکت سلطان تجارت در زمینه ترخیص نارگیل از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.