ترخیص نارنگی از گمرک

ترخیص نارنگی از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص نارنگی از گمرک می باشد. نارنگی یکی از میوه های زمستانی و پرطرفدار است. این میوه پر طرفدار طبعی سرد و تر دارد و برای دستگاه گوارش و قلب بسیار مفید می باشد. نارنگی داری منیزنیم فراوانی است. در ادامه به ت.ضیحات بیشتری در خصوص نحوه تجارت و بازرگانی این نوع از مرکبات می پردازیم.

تجارت و بازرگانی نارنگی

بیشتر واردات نارنگی از کشور های چین، برزیل، اسپانیا، ژاپن و … می باشد. همچنین نارنگی در باغات ایران کشت می شود و از ایران نیز به کشور های عربی، عراق، افغانستان، پاکستان، تاجیکستان و …. صادر می شود. برای تجارت و بازرگانی نارنگی باید طبق اصول و قوانین بخشنامه های صادر شده عمل کرد. و مجوزات لازم را برای ترخیص این کالا را از ارگان های مربوطه دریافت کرد. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا با مشکل مواجه می شوید. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص نارنگی می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص نارنگی از گمرک
ترخیص نارنگی از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص نارنگی از گمرک:

ترخیص انواع نارنگی

ترخیص نارنگی یافا

ترخیص نارنگی بندری

ترخیص نارنگی شمال

ترخیص نارنگی کینو

ترخیص نارنگی اورلاندوتانجلو

ترخیص نارنگی کارا

ترخیص نارنگی تانگور

ترخیص نارنگی تمپل

ترخیص نارنگی مورکات

ترخیص نارنگی کینگ

ترخیص نارنگی لی

ترخیص نارنگی اوسئولا

ترخیص نارنگی روبینسون

ترخیص نارنگی نوا

ترخیص نارنگی پیج

ترخیص نارنگی ویلینگ

ترخیص نارنگی بکرایی

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص نارنگی

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص نارنگی در ردیف 08052100 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و تخصص کارمندان آماده ارائه خدمات ترخیص کالا، حمل و نقل کالا، ثبت سفارش، خرید کالا، اخذ مجوزات لازم و ….. می باشد. ترخیص کاران زبده این شرکت کالای شما را در اسرع وقت و با امنیت کامل، کمترین هزینه از گمرک ترخیص خواهند کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص نارنگی از گمرک با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.