ترخیص میل لنگ از گمرک

ترخیص میل لنگ از گمرک

ترخیص میل لنگ از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص میل لنگ از گمرک می باشد. میل لنگ یکی از وسایل و قطعات اتومبیل می باشد که از آن برای حرکت پیستون ها استفاده می شود. میل لنگ ها روی سیلندرها بسته می شوند و حرکت چرخشی دارند. در ادامه این مطلب به توضیحات بیشتری در خصوص چگونگی تجارت و بازرگای این کالا و قطعه مهم وسایل نقلیه می پردازیم با ما همراه باشید

تجارت و بازرگانی میل لنگ

واردات میل لنگ بیشتر از کشور های چین و برخی از کشور های اروپایی صورت می گیرد. صادارت میل لنگ نیز از ایران به کشور های عربی و برخی دیگر از کشور های همسایه صورت می گیرد. جهت تجارو بازرگانی میل لنگ باید به بخشنامه های صادر شده در این بخش مراجعه نمایید و بر اساس آنها به اخذ مجوزات لازم در این خصوص بپردازید. در صورت عدم رعایت قوانین و عدم اخذ مجوز های لازم در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلاتی رو به رو خواهید شد که باعث عدم ترخیص و یا تاخیر در ترخیص کالای شما خواهد شد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله بیان کرد.  شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص میل لنگ از گمرک:

ترخیص انواع میل لنگ

ترخیص عایق روغن میل لنگ

ترخیص میل لنگ تخت

ترخیص میل لنگ ضربدری

ترخیص پولی میل لنگ

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص میل لنگ

کد تعرفه گمرکی قطعات خودرو ذیل ردیف 84 09 می باشد.

برای کد تعرفه گمرکی میل لنگ باید به قسمت سایر در ردیف 84099960 مراجعه نمایید.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه سابقه در امر صادرات و واردات در خدمت شماست. کارمندان این شرکت با تخصص و تجربه ای که در کار خود دارند می توانند کالای شما را در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه از گمرک ترخیص نمایند و شما از این بابت که سر وقت کالایتان از گمرک ترخیص می شود آسوده خاطر خواهید بود. از جمله خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان مشاوره بازرگانی، خرید کالا، حمل و نقل کالا، تنظیم اظهار نامه، ترخیص کالا از کلیه  گمرکات، ثبت سفارش و … می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص میل لنگ از گمرک می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان به صورت کاملا رایگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *