ترخیص میز اسنوکر از گمرک

ترخیص میز اسنوکر از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص میز اسنوکر از گمرک می باشد. اسنوکر نوعی از بیلیارد است. میز های اسنوکر با رنگ سبز پوشیده شده و دارای شش پاکت می باشد. چهار پاکت در اطراف میز و دو پاکت در وسط میز، در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی میز اسنوکر

تجارت خارجی عامل موثری در شکل دادن اقتصاد یک کشور است. و تجارت خارجی هر کشوری دو هدف  عمده را دنبال می کند که اولی تامین نیاز های عمومی کشور و دومی  افزایش سرمایه های داخلی کشور با انتقال کالا به  بازار دیگر کشور ها می باشد. میز اسنوکر از جمله کالا هایی است که ایران از کشورهایی نظیر ترکیه، انگلیس، آلمان و …. وارد می کند و همواره مورد توجه افراد زیادی قرار می گیرد. البته لازم به ذکر است برای واردات این کالا در ایران قبل ازهرچیزی تهیه مدارک و اخذ مجوزهایی ضروری است. و بازرگانان کالا باید با در دست داشتن این اسناد و مدارک برای ترخیص کالای خود از گمرک مراجعه کنند زیرا در صورت عدم اخذ و یا ناقص بودن مدارک دچار مشکل و تاخیر در ترخیص کالای خود خواهند شد. در صورت تمایل می توانید جهت همکاری یا مشاوره در این زمینه با مشاوران ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص میز اسنوکر از گمرک 2

ترخیص میز اسنوکر از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص میز اسنوکر از گمرک:

ترخیص میز اسنوکر

ترخیص میز اسنوکر شندر

ترخیص میز اسنوکر بوفالو

ترخیص میز اسنوکر 12 فوت

ترخیص توپ اسنوکر

ترخیص چوب های اسنوکر

ترخیص میز بیلیارد

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص میز اسنوکر

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص میز اسنوکر در ردیف 95049010 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سال ها خدمت در زمینه امور بازرگانی توانسته است رضایت تاجران زیادی را به خود کسب نماید و به عنوان یکی از خوشنام ترین شرکت ها در این زمینه بدرخشد. از برخی خدماتی که این شرکت به تاجران عزیز ارائه می دهد می توان به: ترخیص کالا، حمل و نقل، ترانزیت و ترانشیپ، ثبت سفارش، اخذ مجوز، حواله ارز، خرید کالا و … اشاره کرد. این شرکت با ارائه خدمات خود به نحو احسن از به وجود آمدن مشکلاتی احتمالی برای تجار و بازرگانان عزیز کشورمان جلوگیری می نماید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص میز اسنوکر از گمرک  با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.