ترخیص میخ و پیچ و مهره از گمرک

ترخیص میخ و پیچ و مهره از گمرک

از دیگر خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص میخ و پیچ و مهره از گمرک میباشد. میخ کاربردهای زیادی در امور ساختمانی، مهندسی و کارهای چوبی دارد.  برحسب کاربرد میخ ها را از برنج، آلمینیوم، آهن، مس، فولاد، چدن و…. می سازند. معمولا میخ های فولادی را با روکش روی میسازند زیرا اگر فولاد خالص باشد به زودی زنگ میزند.

آیا میدانید سالانه چندین تن میخ و پیچ و مهره وارد کشور میشود؟

آیا کشورهای واردکننده میخ و پیچ و پونز و…. را میشناسید؟

یکی از کشورهای عمده وارد کننده میخ و پیچ و مهره و پونز و… به ایران کشور چین میباشد. البته از دیگر کشورها مثل آلمان، ایتالیا، ترکیه و… نیز واردات میخ و پونز و… صورت می گیرد.

تعرفه گمرکی جهت ترخیص میخ و پیچ و مهره از گمرک

تعرفه گمرکی میخ و پونز و پیچ و مهره هایی که از چدن، آهن یا فولاد ساخته شده اند ذیل ردیف ۷۳۱۷ یا ۷۳۱۸ در کتاب مقررات صادرات و واردات قرار می گیرند.

تعرفه گمرکی میخ، پونز، پیچ و مهره هایی که از مس ساخته شده اند، ذیل ردیف ۷۴۱۵ قرار می گیرد.

تعرفه گمرکی میخ و پیچ و مهره آلومینیومی ذیل ردیف ۷۶۱۶ قرار می گیرد.

شما عزیزان می توانید به صورت رایگان برای آگاهی جزیی تر از تعرفه گمرکی و حقوق ورودی و سایر هزینه های انواع میخ، پیچ و مهره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان تمامی مراحل از مشاوره بازرگانی، ثبت سفارش، خرید کالا، انجام کلیه امور حمل و نقل و ترانزیت کالا، انجام حوالجات، انجام کلیه تشریفات گمرکی و ترخیص و تحویل کالا در مقصد و… را عهده دار میگردد. شما عزیزان می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ترخیص کار ما تماس بگیرید و از کلیه جزییات امور صادرات، واردات و ترخیص کالا مشاوره بازرگانی دریافت کنید.

تلفن های تماس با کارشناسان ما: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *