ترخیص موکسا از گمرک

ترخیص موکسا از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص موکسا از گمرک می باشد.  موکسا نوعی گیاه و یا علق ژاپنی است کهاز آن برای درمان در طب سوزنی استفاده می شود. و  دارای انواع مختلق می یاشد که در ادامه این مقاله به توضیحات مفلصتری در این خصوص می پردازیم.

تجارت و بازرگانی موکسا

موکسا به عنوان گیاهی پر مصرف و محبوب بین مردم اقصی نقاط جهان از ایران به کشور های مختلفی صادر می گردد. البته لازم به ذکر است که واردات و صادرات هر نوع کالا تابع قوانین و مقرراتی نظیر اخذ مجوزات قانونی، پرداخت حقوق ورودی کالا و … می باشد که تاجران برای موفقیت در آن  موظف به رعایت هستند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر یا همکاری با ترخیص کاران این شرکت می توانید با تلفن های تماس در انتهای این مقاله تماس حاصل فرمائید.

ترخیص موکسا از گمرک
ترخیص موکسا از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص موکسا از گمرک:

  • ترخیص انواع موکسا
  • ترخیص moxa stick
  • ترخیص moxa cone
  • ترخیص over moxibustion
  • ترخیص Burning moxibustion
  • ترخیص Indirect moxibustiion
  • و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

امروزه که به دلیل گسترده تر و دقیق تر شدن قوانین گمرکی، تجارت بین الملل به امری سخت و تخصصی بدل شده است. و همکاری با کسانی که دارای تجربه و توانایی در زمینه امور بازرگانی هستند برای هر تاجری الزامی است زیرا در غیر این صورت امکان بروز مشکل و تاخیر در تجارت شما را چندین برابر می کند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با ارائه خدماتی نظیر: ثبت سفارش، حواله ارز، خرید کالا، کسب مجوز های قانونی، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از تمامی گمرک ها و…آماده خدمت به شما تاجران عزیز می باشد تا امور بازرگانی شما را به نحو احسن در حداقل زمان انجام دهد. این شرکت متعهد است تا با انجام صحیح وظایف خود از بروز هرگونه مشکل و زیان برای شما جلوگیری کند. در صوذت تمایل به کسب اطلاعات بیشترو یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص موکسا از گمرک می توانید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل کنید.

تلفن تماس: 02122855902 – 02128111034 – 09121995406

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.