ترخیص مونومر از گمرک

ترخیص مونومر از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص مونومر از گمرک می باشد.  مونومر یکی از عناصر اساسی برای انواع صنعت های از مواد غذایی تا پوشش وسایل نقلیه و لوازم خانگی می باشد. از مونومز در انواع صنایع از جمله: چسب سازی، پوشش وسایل نقلیه، جوهر سازی، صنعت نساجی، صنعت پلاستیک ها، صنعت پلیمرها و …. استفاده می شود.

تجارت و بازرگانی مونومر

واردات کالا یکی از اصلی ترین اقدامات هر کشوری در جهت رفع نیاز های عمومی مردمش می باشد. یکی از این کالاها که واردات آن در ایران انجام می گیرد مونومر می باشد. مونومر همواره به عنوان یکی از ابزار های کاربردی و پر فروش در داروخانه ها و بیمارستان های کشور موجود می باشد و مورد استفاده قرار می گیرد. واردات این کالا در ایران از آلمان و دیگر کشور های اروپایی صورت می گیرد. لازم به ذکر می باشد که این کالا یکی از نیازهای صنایع مختلف محسوب می شود و نیازمند اخذ مجوز های مربوطه از سمت سازمان ها و ارگان های مربوطه توسط مالک کالا و یا نماینده قانونی وی  می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص مونومر از گمرک:

ترخیص انواع مونومر

ترخیص مونومر سیکلی

ترخیص مونومر خطی

ترخیص مونومر قطبی

ترخیص مونومر غیر قطبی

ترخیص مونومر سنتزی

ترخیص مونومر مصنوعی

ترخیص مونومر طبیعی

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

یکی از دلایلی که موجب شکست در تجارت برخی از بازرگانان می باشد، نداشتن تجربه و تخصص کافی در این امر است. در نتیجه به تاجران و بازرگانی که به تازگی قصد واردات و صادرات کالا را دارند اکیدا توصیه می گردد با فردی ترخیص کار و متخصص همکاری کنند تا از بروز هرگونه مشکل و زیانی در این کار جلوگیری شود. شرکت سلطان تجارت بازرگان با سال ها سابقه درخشان در امر بازرگانی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه ثبت سفارش، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، ترخیص کالا از گمرک، حواله ارز و… می باشد. در صورتی که تمایل به کسب اطلاعات و یا همکاری در زمینه ترخیص مونومر از گمرک دارید با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.