ترخیص موسیر از گمرک

ترخیص موسیر از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص موسیر از گمرک می باشد. موسیر یکی از ادویه های ایرانی است که به صورت وحشی می روید. از این گیاه برای چاشنی غذا ها و همچنین به عنوان داروی گیاهی استفاده می شود. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی موسیر

بیشتر صادرات موسیر از ایران به کشور های اروپایی مانند کانادا، آلمان، اتریش، فرانسه و …… ارسال می شود. برای تجارت و بازرگانی این کالا باید طبق قوانین و مقررات عمل کرد و مجوزات لازم را اخذ کرد. در صورت عدم رعایت قوانین و در گمرک برای ترخیص کالا به مشکل برخورد می کنیم. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئییات دقیقتری را در این مقاله عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشترو بروزتر در این زمینه و می توانید با مشاوران ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص موسیر از گمرک

ترخیص موسیر از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص موسیر از گمرک:

ترخیص انواع موسیر

ترخیص موسیر خشک

ترخیص موسیر تازه

ترخیص پودر موسیر

ترخیص موسیر خرد شده

ترخیص موسیر بسته بندی

ترخیص موسیر کیلویی

ترخیص موسیر تنی

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص موسیر

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص موسیر ذیل ردیف 0703 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص موسیر در ردیف 07031000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تخصص در امر ترخیص کالا و انجام تشریفات گمرکی در خدمت شماست. کارشناسان این شرکت با تجربه و تخصصی که در امر صادرات و واردات و تجارت و بازرگانی دارند آماده عهده گیری امور تجاری و بازرگانی شما عزیزان می باشند. از جمله خدمات این شرکت تجاری و بازرگانی ترخیص کالا از کلیه گمرکات، اخذ مجوزات لازم، حمل و نقل کالاها، ترانشیپ کالا و ….. می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتردر خصوص ترخیص موسیر از گمرک می توانید  با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.