ترخیص موتور گیربکس از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص موتور گیربکس از گمرک می باشد. موتور گیربکس یک واحد فناوری و محرک الکتریکی است به عنوان یک المترو موترو نیز شناخته می شود. از موتور گیربکس در انواع مختلفی استفاده می شود در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی موتور گیربکس

امروزه با پیشرفت امکانات و تجهیزات، در تجارت بین الملل امکان بازرگانی هر کالایی امکان پذیر است. یکی از کالاهایی وارداتی موتور گیربکس می باشد که از کشور های مختلفی وارد می شود و یا از ایران به دیگر کشور ها صادر می شود. واردات کالا به ایران، قوانین و ضوابط  خاص خود را دارد و افرادی که اقدام به واردات کالا می کنند باید با شرایط و قوانین این حوزه آشنایی کافی را داشته باشند. در ضمن لازم به ذکر است که برای واردات کالاهای تجاری داشتن کارت بازرگانی الزامی می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات در زمینه ترخیص کالا و یا خصوصا ترخیص موتور گیر بکس می توانید با همکاران و کارشناسان ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید. لازک به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا به مشکلاتی مواجه خواهید شد.

ترخیص موتور گیربکس از گمرک
ترخیص موتور گیربکس از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص موتور گیربکس از گمرک:

ترخیص انواع موتور گیربکس

ترخیص موتور گیربکس ساده

ترخیص موتور گیربکس حلزونی

ترخیص موتور گیربکس خورشیدی

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه تجربه در امور بازرگانی و ترخیص کالا آماده خدمت رسانی به شما تاجران عزیز می باشد و متعهد است امور بازرگانی شما را به بهترین نحو ممکن به انجام برساند. این شرکت با ارائه خدماتی نظیر: ثبت سفارش، ترخیص کالا از کلیه گمرک ها، حمل و نقل کالا، اخذ مجوز های قانونی و… در صدد است تا شما وارد کنندگان و صادر کنندگان، تجارتی امن و مطمئن را تجربه کنید. در صورت کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص موتور گیربکس از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائيد.

شماره های تماس 02122855902 – 09121995406- 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.