ترخیص موتور سانروف از گمرک

ترخیص موتور سانروف از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص موتور سانروف از گمرک می باشد. لوازم یدکی خودرو یکی از کالاهای تجاری مهم و کاربردی و پرسود می باشد موتور سانروف نیز یکی از همین لوازم یدکی های وارداتی می باشد. که در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی موتور سانروف

تجارت جهانی سبب می شود که کشور ها برای خرید و فروش کالاهای خود به بازار گسترده تری دسترسی داشته باشند. این مقوله در ایران نیز از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا کالاهای زیادی در جریان هستند نظیر موتور سانروف که از کشور های اروپایی به ایران وارد می شود. و یا از ایران به کشور های عربی، عمان، عراق، بحرین و ….. صادر می شود. و تاجران و بازرگانان عزیز می توانند با کسب اطلاعات و رعایت قوانین و مقررات به تجارت آن اقدام نمائید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید.

ترخیص موتور سانروف از گمرک 2

ترخیص موتور سانروف از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص موترو سانروف از گمرک:

ترخیص انواع موتور سانروف

ترخیص موتور سانروف خودروهای سواری

ترخیص موتور سانروف خودرو های سنگین

ترخیص موترو سانروف پاپ آپ

ترخیص موتور سانروف پاناروما

ترخیص موتور سانروف جمع شونده

ترخیص موتور سانروف داخلی

ترخیص موتور سانروف اسپویلر

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص موتور سانروف

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص موتور سانروف خودرو های سواری در ردیف 85013110 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص موترو سانروف خودرو های سنگین در ردیف 85013110 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان سال هاست از خوشنام ترین شرکت ها در عرصه بازرگانی و ترخیص کالا است که با استفاده از نیرو های فعال و توانمند خود در تمامی گمرکات کشور آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه های ثبت سفارش، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوزات قانونی، حواله ارز، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، ترخیص کالا و… می باشد. این شرکت از ابتدای تاسیس تا کنون در صدد است تا موجبات رفاه و موفقیت را برای واردکنندگان و صادرکنندگان کشور فراهم آورد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص موتور سانروف از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.