ترخیص مواد نساجی از گمرک

ترخیص مواد نساجی از گمرک

ترخیص مواد نساجی از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص مواد نساجی از گمرک می باشد. مواد نساجی از جمله مواد اولیه برای تولید نخ و پارچه و کاموا و …. می باشد. این مواد اولیه تولیدی طبیعی، مصنوعی و شیمیایی است. کلا الیاف در صنعت نساجی در سه نوع الیاف طبیعی، الیاف کانی و الیاف مصنوعی می باشد. الیاف طبیعی مانند: پنبه، کتان، پشم، ابریشم و الیاف کانی مانند: الیاف شیشه ای و فلزی که معمولا کاربرد خاصی مانند لباس آتش نشانان که ضد حریق است دارند. همچنین از انواع الیاف مصنوعی می توان به نایلون ها و پلی استرها اشاره کرد.

واردات مواد نساجی

اکثر واردات مواد نساجی از چین و ترکیه می باشد. واردات مواد نساجی همچون دیگر کالاهای وارداتی باید طبق بخشنامه ها صورت گیرد، اخذ مجوزات ضروری و سایر قوانین می بایستی رعایت شود، درغیر این صورت در ترخیص کالای خود به مشکل برخورد خواهید کرد. با توجه به تغییرات روزانه بخشنامه ها پیشنهاد ما این است ترخیص کالا خود را به افراد متخصص بسپارید تا کالای شما در سریع ترین زمان ممکن و با بصرفه ترین قیمت ترخیص شود. برای مشاوره در این خصوص می توانید با کارشناسان و ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص مواد نساجی از گمرک

ترخیص انواع مواد نساجی

ترخیص پشم

ترخیص نخ

ترخیص نخ آکرلیک

ترخیص پارچه

ترخیص انواع پارچه گرد باف

ترخیص انواع پارچه ملحفه ای

ترخیص انواع پارچه البسه ای

ترخیص الیاف

ترخیص انواع الیاف مصنوعی

ترخیص کاموا

ترخیص نخ از پنبه

ترخیص نخ از پلی استر

ترخیص مواد شست و شوی آهار

ترخیص انواع پرده و توری

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص مواد نساجی از گمرک

کد تعرفه گمرکی برای نخ ابریشم ذیل ردیف 500400 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با کادر زبده، مجرب و تحصیل کرده که نزدیک به دو دهه فعالیت دارند، راهنما شما در کلیه امور تجاری خواهد بود. خدمات این شرکت بازرگانی از جمله مشاوره بازرگانی، ثبت سفارش خرید کالا، انجام حوالجات بانکی، انجام کلیه تشریفات اداری گمرک و پیگیری اسناد، اخذ کلیه مجوزات لازم جهت ترخیص کالا، ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور، حمل ونقل و ترانزیت کالا به صورت هوایی، دریایی، ریلی، زمینی و … می باشد. می توانید جهت هرگونه پرسش و پاسخ رایگان در خصوص ترخیص مواد نساجی از گمرک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *