ترخیص مواد آتش زا از گمرک

ترخیص مواد آتش زا از گمرک

ترخیص مواد آتش زا از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص مواد آتش زا از گمرک می باشد. مواد آتش زا یکی از گزینه های  تفریح و بازی برای کودکان و این مواد مورد استفاده برای آتش بازی در مراسمات و جشن ها و مهمانی های اخر سال همچنین از مواد منفجره برای تخریب سنگها در معادن و …. نیز استفاده می شود.

واردات مواد آتش زا

بیشتر واردات مواد آتش زا از کشور های چین می باشد. واردات کالا به کشور نیاز به اخذ مجوز از سازمان ها و ارگان های ذی ربط  دارد و باید طبق قوانین صادره در بخشنامه ها عمل شود. برای واردات مواد آتش زا نیاز به اخذ مجوز از وزارت دفاع داریم. به دلیل تغییرات بخشنامه ها امکان بازگویی قوانین در این مقاله مقدور نیست. شما تجار عزیز برای دریافت اطلاعات دقیق و بروز با کارشناسان و ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص مواد آتش زا از گمرک:

ترخیص انواع مواد آتش زا

ترخیص باروت

ترخیص انواع مواد منفجره

ترخیص فیتیله های مواد منفجره

ترخیص موشک های باران ساز

ترخیص کبریت

ترخیص انواع مواد آتش بازی

ترخیص ژل آتش زا

ترخیص انواع دینامیت

ترخیص انواع مواد دود زا

ترخیص انواع ترقه

ترخیص آبشار

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با کادر مجرب و تحصیل کرده ای که نزدیک به دو دهه فعالیت درخشان در زمینه تجارت و بازرگانی دارند، راهنما شما در کلیه امور تجاری خواهد بود. خدمات این شرکت از جمله مشاوره بازرگانی، ثبت سفارش، خرید کالا، انجام حواله های بانکی، انجام کلیه تشریفات اداری گمرک و پیگیری اسناد، اخذ کلیه مجوزهای لازم برای ترخیص کالا، حمل و نقل و ترانزیت کالا به صورت هوایی، دریایی، ریلی، زمینی و .. می باشد. پیشنهاد ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان این است که امور خود را به متخصصین آگاه در زمینه ترخیص کالا بسپارید. می توانید جهت هرگونه پرسش و پاسخ برای ترخیص مواد آتش زا از گمرک به صورت رایگان با کارشناسان ترخیص کار ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 021222855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *