ترخیص مستربچ از گمرک

ترخیص مستربچ از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص مستربچ از گمرک می باشد. مستربچ کالایی شیمیایی است که از آن برای غلیظ کردن پایه های پلیمری استفاده می شود. مستربچ ها دارای انواع مختلف رنگی، معدنی ، آلی و یا تقویت کننده تقسیم می شوند که در ادامه این مقاله به توضیحات تکمیلی در خصوص چگونگی ترخیص این کالا از گمرک می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی مستربچ

بیشتر مستربچ های وارداتی از کشورهای چین، فنلاند، اسپانیا و بعضا کشورهای اروپایی می باشد. و صادرات این کالا از ایران به کشور های امارت متحده عربی، عربستان، ترکیه و …. انجام می شود.  برای تجارت و بازرگانی مستربچ باید طبق اصول و قوانین بخشنامه های صادر شده عمل کرد. و مجوزات لازم را برای ترخیص این کالا از گمرک را باید از ارگان های مربوطه دریافت کنید. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا با مشکل مواجه می شوید. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص مستربچ می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص مستربچ از گمرک 1

ترخیص مستربچ از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص مستربچ از گمرک:

ترخیص انواع مستربچ

ترخیص مستربچ رنگی

ترخیص مستربچ پایدار کننده

ترخیص مستربچ سفید

ترخیص مستربچ مشکی

ترخیص مستربچ آنتی بلاک

ترخیص مستربچ ضد الکتریسیته

ترخیص مستربچ آنتی استاتیک

ترخیص مستربچ کمک فرآیند

ترخیص مستربچ آنتی اکسیدانت

ترخیص مستربچ ضد حریق

ترخیص مستربچ ضد مه گرفتگی

ترخیص مستربچ شفاف کننده

ترخیص مستربچ تمیز کننده

ترخیص مستربچ لیز کننده

ترخیص گرانول مستربچ

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص مستربچ

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص مستربچ ذیل ردیف 3204 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و تخصص کارمندان آماده ارائه خدمات ترخیص کالا، حمل و نقل کالا، ثبت سفارش، خرید کالا، اخذ مجوزات لازم و ….. می باشد. ترخیص کاران زبده این شرکت کالای شما را در اسرع وقت و با امنیت کامل، کمترین هزینه از گمرک ترخیص خواهند کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص مستربچ از گمرک با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.