ترخیص محلول سیلیکونی از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص محلول سیلیکونی از گمرک می باشد. سیلیکون یکی از انواع پلیمرهایی می باشد که از ترکیبات مصنوعی ساخته می شود. این نوع از پلیمرها معمولا مقاوم نسبت به گرما می باشد که به صورت مایع و یا لاستیکی می باشد ودر صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

تجارت و بازرگانی محلول سیلیکونی

محلول سیلیکونی یکی از هزاران کالایی است که واردات و صادرات آن بین کشور ها از جمله ایران انجام می گیرد.  که از ترکیه، چین دیگر کشور ها وارد می شود. همچنین صادرات این کالا از ایران نیز به برخی از کشورهای همسایه انجام می شود. لازم به ذکر است که واردات و صادرات این کالا مشمول شرایط و قوانین خاصی نمی باشد اما در جهت جلوگیری از بروز هرگونه مشکل و زیان به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بپردازید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات می توانید با همکاران ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس گرفته و یا به کتاب مقررات صادرات واردات مراجعه کنید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص ترخیص محلول سیلیکونی از گمرک:

ترخیص انواع محلول سیلیکونی

ترخیص روغن سیلیکون

ترخیص گریس سیلیکون

ترخیص لاستیک سیلیکون

ترخیص رزین سیلیکون

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

واردات و صادرات کالا به دلیل نقش عمده و مهمی که در اقتصاد کشور ها دارد مورد توجه بسیاری است و هرساله قوانینی جدیدی به دلیل تحریمات در این زمینه وضع می گردد که همین امر سبب شده است که تجارت و بازرگانی به امری تخصصی بدل شود که نیازمند یاری گرفتن از افراد با تجربه در این خصوص است. شرکت سلطان تجارت بازرگان نیز با تجربه  و تخصصی که طی سال ها فعالیت خود در این زمینه کسب کرده است آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه ثبت سفارش، ترخیص کالا، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ کالا، حواله ارز و… می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص محلول سیلیکونی از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.