ترخیص متیل سلولز از گمرک

ترخیص متیل سلولز از گمرک

ترخیص متیل سلولز از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص متیل سلولز از گمرک می باشد. متیل سلولز را با نام های دیگر از جمله کربوکسی متیل سلولز، سلولوزگام، CMC و ….. شناخته می شود. از این ماده برای قوام و امولسیونه چسب، لوازم آرایشی، مواد غذایی، کنترل گرانروی محصولات و ….. استفاده می شود. در برخی از موارد استفاده پزشکی جهت ملین را نیز داراست. در ادامه این مقاله به توضیحات مفصلتری در خصوص نحوه واردات این ماده ارائه می دهیم با ما همراه باشید.

واردات متیل سلولز

اکثر واردات متیل سلولز از کشور های چین، استرالیا، آمریکا، کانادا و …. می باشد. برای تجارت و بازرگانی این مواد و کالا باید بر طبق اصول و قوانین به اخذ مجوزت لازم بپردازید برای این منظور باید به بخشنامه های صادر شده در این خصوص مراجعه نمایید. لازم به ذکر است با توجه به شرایط سیاسی و اقتصادی بخشنامه های در حال تغییر می باشند. به همین منظور نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله بیان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیقتر در این خصوص می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید. لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلاتی مواجه خواهید شد.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص متیل سلولز از گمرک:

  • ترخیص انواع متیل سلولز
  • ترخیص کربوکسی متیل سلولز
  • ترخیص سلولوزگام
  • ترخیص CMC
  • ترخیص مشتقات سلولز
  • ترخیص هیدروکسی‌اتیل متیل سلولز
  • ترخیص متیل سلولز
  • ترخیص هیدروکسی‌اتیل متیل سلولز
  • و ……

تعرفه گمرکی برای ترخیص متیل سلولز

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص کربوکسی متیل سلولز در ردیف 391231 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان طی سالها تجربه و تخصص کارشناسان می تواند راهنمای خوبی برای شما تاجران عزیز باشد از جمله خدماتی که این شرکت ارائه می دهد: حمل و نقل کالا، تنظیم اظهار نامه گمرکی، ثبت سفارش، خرید کالا، اخذ مجوزات لازم، ترخیص کالا از کلیه گمرکات، ترانشیپ کالاها و ….. می باشد. تجار عزیز با بهره مندی از ترخیص کاران ماهر می توانید در زمان و هزینه های خود نهایت صرفه جویی را داشته باشید. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص متیل سلولز از گمرک می توانید با کارشناسان و مشاوران شرکت سلطان تجارت بازرگان به صورت کاملا رایگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *