ترخیص ماینر استوک از گمرک

ترخیص ماینر استوک از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص ماینر استوک از گمرک می باشد. ماینر ها دستگاه هایی برای استخراج رمز ارزها می باشد این رمز ارزها داری انواع مختلفی از جمله بیت کوین و …. می باشد. در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی ماینر استوک

اکثر واردات ماینر استوک به ایران از چین، فرانسه می باشد. برای تجارت و بازرگانی انواع ماینرهای استوک باید طبق قوانین و مقررات عمل نمایید. برای این منظور باید به بخشنامه های صادرشده در این زمینه مراجعه کرده و طبق اصول مصوب آنها به اخذ مجوزات لازم از سازمان ها و ارگان های مخصوص بپردازید. برای تجارت و بازرگانی ماینر استوک نیاز به اخذ مجوز از وازارت بهداشت و استاندارد و …. خواهید داشت. لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلاتی رو به رو خواهید شد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری در این خصوص در این مقاله عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص ماینر استوک از گمرک
ترخیص ماینر استوک از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص ماینر استوک از گمرک:

ترخیص انواع ماینر استوک

ترخیص ماینتر استوک بیت مین ایت

ترخیص ماینر استوک اینوسیلیکون تی

ترخیص ماینر استوک واتس‌ماینر ام۲۰

ترخیص ماینر استوک ای بنگ ای بیت ای‌۱۲

ترخیص ماینر استوک کنان آوالون ماینر ۱۰۶۶

و ….

ترخیص ماینر استوک از گمرک

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با در اختیار داشتن کادر مجرب و متخصص و آشنا به اصول و راهکارهای مناسب شما عزیزان را در ترخیص کلیه کالاها از جمله ماینر استوک یاری می نماید. جهت استفاده از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال کنید، تا کارشناسان و مشاوران کاردان ما در بنادر و گمرکات، مراحل را از ثبت سفارش تا انجام کلیه امور گمرکی و اداری برای شما انجام داده و فرایند ترانزیت و ترانشیپ را به ثمر رسانیده و در محل مورد نظر شما تجار گرامی تحویل دهند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با داشتن نیروهای ترخیص کار و مشاوران زبده  امیدواراست بتواند جهت پیش برد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما تجارعزیز باشد. برای مشاوره رایگان در خصوص ترخیص ماینر استوک از گمرک می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.