ترخیص ماهی قزل آلا از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص ماهی قزل آلا از گمرک می باشد. ماهی قزل آلا یکی از ماهی های خوش خوراک و پر طرفدار در بین ماهی های دیگر می باشد در کنار قیمت مناسبی که دارد بیشت مصرف کنندگان را به خود جذب می کند. در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی ماهی قزل آلا

یکی از کالاهای وارداتی و صادراتی در کشور ما ماهی قزل آلا می باشد که البته در حال حاضر تجارت آن در کشور ما انجام نمی شود. اما در زمان مجاز بودن این دسته کالاها تجار عزیز باید به نکات مهم و کسب اطلاعات در این زمینه برای داشتن تجاری آسوده و مطمئن توجه کنند‌ به عنوان مثال یکی از آن نکات مهم در زمان ترخیص کالا از گمرک که در برخی مواقع سبب تاخیر و یا توقف در ترخیص کالا می شود، صدور مجوز هایی از سوی سازمان ها و ارگان های مربوطه و اخذ آن توسط صاحبان کالا و یا نمایندگان قانونی آنها می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا هرگونه پرسش و پاسخی در این زمینه می توانید با مشاوران و همکاران ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل کنید.

ترخیص ماهی قزل آلا از گمرک
ترخیص ماهی قزل آلا از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص ماهی قزل آلا از گمرک:

ترخیص انواع ماهی قزل آلا

ترخیص ماهی قزل آلا خال دار

ترخیص ماهی قزل آلا رودخانه ای

ترخیص ماهی قزل آلا دریایی

ترخیص ماهی قزل آلا با پوست

ترخیص ماهی قزل آلا پاک شده

ترخیص ماهی قزل آلا تازه

ترخیص ماهی قزل آلا یخ زده

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با بهرمندی از نیروهای متعهد و متخصص خود در زمینه بازرگانی و ترخیص کالا آماده است تا خدمات خود نظیر ثبت سفارش، خرید کالا، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، اخذ مجوز های قانونی، ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور و ..‌. به نحو احسن در خدمت شما تجار عزیز قرار دهد. این شرکت متعهد است تا کلیه امور بازرگانی شما را در کمترین زمان و حداقل هزینه به انجام برساند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص ماهی قزل آلا از گمرک می توانید با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

شماره های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.