ترخیص مانومتر از گمرک

ترخیص مانومتر از گمرک

ترخیص مانومتر از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان یاقوت ترخیص مانومتر از گمرک می باشد. مانومتر یا فشار سنج  نوعی از لوازم یدکی های در خودرو می باشد که از آن برای تعیین اندازه فشار بین دو محیط استفاده و یا اندازه گیری فشار گاز محبوس شده در یک ظرف استفاده می شود. مانومتر ها انواع مختلفی دارند. در ادامه به توضیحات بیشتری در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی مانومتر

اکثر واردات مانومتر از کشورهای آلمان، فنلاند، کانادا، آمریکا، کره، چین و ….. می باشد. برای واردات مانومتر باید طبق اصول و بخشنامه های صادر شده عمل نمایید و بر طبق آنها به اخذ مجوزات لازم بپردازید. لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلات عدیده ای مواجه خواهید شد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله بیان کرد. شما تجار محترم در صورت اقدام به تجارت این کالا می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص مانومتر از گمرک:

ترخیص انواع مانومتر

ترخیص مانومتر های U  شکل

ترخیص مانومتر های لوله بوردون

ترخیص مانومتر با سنسور فشار مطلق

ترخیص مانومتر با سنسور فشار گیج

ترخیص مانومتر با سنسور فشار خلاء

ترخیص مانومتر با سنسور فشار تفاضلی

ترخیص مانومتر با سنسور فشار مهر شده

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص مانومتر

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص مانومتر های خودرو های سواری در ردیف 90292023 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص مانومتر های خودرو های سنگین در ردیف 90292023 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان طی سالها تجربه و تخصص کارشناسان می تواند راهنمای خوبی برای شما تاجران عزیز باشد از جمله خدماتی که این شرکت ارائه می دهد: حمل و نقل کالا، تنظیم اظهار نامه گمرکی، ثبت سفارش، خرید کالا، اخذ مجوزات لازم، ترخیص کالا از کلیه گمرکات، ترانشیپ کالاها و ….. می باشد. تجار عزیز با بهره مندی از ترخیص کاران ماهر می توانید در زمان و هزینه های خود نهایت صرفه جویی را داشته باشید. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص مانومتر از گمرک می توانید با کارشناسان و مشاوران شرکت سلطان تجارت بازرگان به صورت کاملا رایگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *