ترخیص لیوان کاغذی از گمرک

ترخیص لیوان کاغذی از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص لیوان کاغذی از گمرک می باشد. لیوان کاغذی همانطور که از اسمش پیداست از کاغذ های مخصوصی ساخته شده که می توان از آن برای مایعات گرم و سرد استفاده کرد. به دلیل اینکه این لیوان ها با مواد غذایی در ارتباط هستند باید استریل باشند. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی لیوان کاغذی

لیوان کاغذی به دلیل تولید نسبتا ارزان و ساده ای که دارند همواره یکی از کالاهای مورد توجه کشور‌ها جهت تجارت بوده اند. واردات این کالا از کشور چین صورت می گیرد و از ایران به کشور های همسایه صادر می شود. تاجران عزیزی که قصد تجارت این کالا را دارند قابل توجه است که واردات و صادرات این کالا در ایران مستلزم اخذ مجوز هایی از سازمان ها مربوطه می باشد و به همراه داشتن این مجوزات و مدارک برای ترخیص کالا از گمرک ضروری می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا وجود هرگونه پرسش و پاسخی می توانید با همکاران و کارشناسان ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائيد.

ترخیص لیوان کاغذی از گمرک 2

ترخیص لیوان کاغذی از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص لیوان کاغذی از گمرک:

ترخیص انواع لیوان کاغذی

ترخیص لیوان کاغذی کوچک

ترخیص لیوان کاغذی بزرگ

ترخیص لیوان کاغذی چای دار

ترخیص لیوان کاغذی دوجداره درب دار

ترخیص لیوان کاغذی کرکره ای دو جداره

ترخیص لیوان کاغذی کافی دار

ترخیص لیوان کاغذی تک جداره

ترخیص لیوان کاغذی نمایشگاهی

ترخیص لیوان پاپ کرن

و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

همانطور که می دانید از دیرباز بازرگانی امری سخت، طاقت فرسا و هزینه بر اما پر سود بوده  و همینطور امروزه با گسترش تعاملات برون مرزی تجارت به امری پیچیده و با دقت تبدیل شده است که نیاز به کمک گرفتن از افراد با تجربه و متخصص در این زمینه دارد تا از هرگونه زیان و مشکلی در این کار جلوگیری شود. شرکت سلطان تجارت بازرگان با ارائه انواع خدمات بازرگانی از قبیل: ثبت سفارش، حواله ارز، خرید کالا، کسب مجوز های قانونی، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از تمامی گمرک ها و…. در خدمات شماست. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا جهت همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص لیوان کاغذی از گمرک با همکاران ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 02128111034 – 02122855902 – 09121995406

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.