ترخیص لوازم یدکی خودروهای سواری از گمرک

ترخیص لوازم یدکی خودروهای سواری از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص لوازم یدکی خودرو های سواری از گمرک می باشد. لوازم یدکی خودروها یکی از مهمترین کالاها در تجارت بین الملل است. خودروهای سواری دارای انواع مختلف وانت، ون و خودرو های معمولی می باشند. در این مقاله ما سعی داریم که به توضیح چگونگی تجارت، بازرگانی و ترخیص لوازم یدکی خودروهای سواری از گمرک بپردازیم. با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی لوازم یدکی خودرو های سورای

بیشتر واردات لوازم یدکی خودرو های سورای از کشور های چین، کره و بعضا کشور های اروپایی می باشد. و صادرات لوازم یدکی خودرو های سورای ایرانی نیز به کشور های که صادرات خودرو های ایرانی نیز در آنجا صورت می گیرد می باشد مانند: عراق، سوریه، افغانستان، روسیه و ….. . برای تجارت و بازرگانی انواع لوازم یدکی باید طبق اصول و قوانین عمل نمایید و بر اساس بخشنامه های صادر شده از طرف ارگان های ذی ربط به اخذ مجوزات لازم بپردازید.

در صورت عدم رعایت مقررات در گمرک برای ترخیص کالا به مشکلاتی مواجه خواهید شد. تجاز عزیز در صورت بروز مشکل و یا سوالات احتمالی می توانید با متخصصان ترخیص کار این مجموعه تجاری و بازرگانی تماس بگیرید. پیشنهاد ترخیصکاران این مجموعه تجاری به شما این است که به دلیل پیچیده و سخت و زمانبر بودن تشریفات ترخیص لوازم یدکی خودروهای سواری از گمرک  از متخصصان و ترخیص کاران مجرب کمک بگیرید تا کالای شما در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه از گمرک ترخیص شود.

 

ترخیص لوازم یدکی خودروهای سواری از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص لوازم یدکی خودروهای سواری از گمرک:

ترخیص انواع لوازم یدکی

ترخیص لوازم یدکی خودروهای سواری از گمرک

ترخیص لوازم یدکی ون

ترخیص لوازم یدکی وانت

ترخیص شاتون خودرو های سواری

ترخیص پیستون خودرو های سواری

ترخیص یاتاقان خودرو های سواری

ترخیص بلبرینگ خودرو های سواری

ترخیص میل لنگ خودرو های سواری

ترخیص میل بادامک خودرو های سواری

ترخیص پمپ واتر خودرو های سواری

ترخیص انژکتور خودروهای سواری

ترخیص استارت خودروهای سواری

ترخیص جعبه دنده خودرو های سواری

ترخیص دلکو خودرو های سواری

ترخیص سوپاپ خودرو های سواری

ترخیص سیلندر خودروهای سواری

ترخیص راکر خودر های سواری

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص لوازم یدکی خودر های سواری از گمرک

تعرفه گمرکی در واقع همان حقوق ورودی کالا ها می باشد. که این حقوق برای هر کالا متفاوت می باشد. شما عزیزان برای دریافت کد تعرفه ترخیص لوازم یدکی خودروهای سواری از گمرک باید به فصل هشتاد و چهارم از کتاب قوانین واردات و صادرات مراجعه نمایید.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص یاتاقان در ردیف 84099960 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص پیستون در ردیف 84099920 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص شاتون در ردیف 84099960 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص چرخ دنده در ردیف 84119000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با در اختیار داشتن کادر مجرب و متخصص و آشنا به اصول و راهکارهای مناسب شما عزیزان را در ترخیص کلیه کالاها از جمله پوست مرکبات یاری می نماید. جهت استفاده از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال کنید، تا کارشناسان و مشاوران کاردان ما در بنادر و گمرکات، مراحل را از ثبت سفارش تا انجام کلیه امور گمرکی و اداری برای شما انجام داده و فرایند ترانزیت و ترانشیبپ را به ثمر رسانیده و در محل مورد نظر شما تجار گرامی تحویل دهند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با داشتن نیروهای ترخیص کار و مشاوران زبده امیدوار است بتواند جهت پیش برد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما تجار عزیز باشد. برای مشاوره رایگان در خصوص ترخیص لوازم یدکی خودروهای سواری از گمرک می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.