ترخیص لنت آستر از گمرک

ترخیص لنت آستر از گمرک

ترخیص لنت آستر از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص لنت آستر از گمرک می باشد. آستر لنت یکی از مهمترین ماده ها در ترمز اصطکاکی خودروها می باشد. آستر های لنت بنا بر نحوه و مدت استفاده هرچند ماه یکبار باید تعویض شوند. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی لنت آستر

واردات و صادرات در کشور ها از اصلی ترین عوامل تاثیر گذار بر روند توسعه کشور ها می باشد زیرا با پیشرفت اقتصاد یک کشور سیاست و فرهنگ آن جامعه نیز رشد خواهد کرد و به همین دلیل است که نظارت و حساسیت روی این بخش بسیار پیچیده و همراه با سختگیری می باشد. یکی از کالاهایی وارداتی در کشور ما  لوازم یدکی خودروها می باشد که ازچین و دیگر کشور های اروپایی وارد می شود. تاجرانی که قصد واردات کالا را دارید قابل توجه است که واردات کالا در کشور ما مستلزم اخذ مجوز ها و رعایت قوانین خاصی می باشد که تاجر و یا نماینده قانونی وی با در دست داشتن این مجوز ها و مدارک لازمه جهت ترخیص کالای خود از گمرک اقدام می نمایند. و در صورتی که وارد کننده مدارک لازمه را نداشته باشد گمرک از تحویل کالا خودداری خواهد کرد و شما دچار مشکل و زیان خواهید شد. در صورت وجود هرگونه پرسش و پاسخی در زمینه ترخیص کالا و یا کسب اطلاعات لازمه در زمینه تجارت می توانید با همکاران و کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان د خصوص ترخیص لنت آستر از گمرک:

ترخیص انواع آستر لنت

ترخیص آستر لنت خودروهای سواری

ترخیص آستر لنت خودروهای سنگین

ترخیص آستر لنت پرادو

ترخیص آستر لنت پراید

ترخیص آستر لنت اتوبوس

تخیص آستر لنت ولو

ترخیص آستر لنت اسکانیا

ترخیص آستر لنت آزرا

ترخیص آستر لنت سوناتا

ترخیص آستر لنت سانتافه

ترخیص آستر لنت تریلی

ترخیص آستر لنت کامیون

ترخیص آستر لنت ون

ترخیص آستر لنت هایلوکس

ترخیص آستر لنت کامیونت

ترخیص آستر لنت bmw

ترخیص آستر لنت بنز

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص آستر لنت

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص آستر لنت خودروهای سواری در ردیف 90292022 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص آستر لنت خودروهای سنگین در ردیف 90292023 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت بازرگانی و ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان با دو دهه تجربه مفید و عملی خود آماده خدمت رسانی به شما تاجران عزیز در زمینه: ثبت سفارش، خرید کالا، اخذ مجوز های قانونی، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از کلیه گمرکات و… می باشد. این شرکت با بهرمندی از نیرو های مجرب و متعهد خود، امور بازرگانی شما را با کمترین هزینه و در حداقل زمان به انجام می رساند تا موجبات رضایت و اعتماد شما عزیزان را فراهم کند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص لنت آستر از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل کنید.

تلفن تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *