ترخیص لاستیک از گمرک

ترخیص لاستیک از گمرک

ترخیص لاستیک از گمرک

یکی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص انواع لاستیک ها از گمرک است. شرکت ما با کادری با تجربه در همه مناطق کشور، تمامی مراحل ترخیص لاستیک از گمرک را به بهترین شکل و با صرف کمترین زمان ممکن برای شما تجار عزیز انجام میدهد.

لاستیک ها انواع مختلف و کاربری متفاوتی دارند. واردات لاستیک به کشور از کشورهای متفاوتی صورت میگیرد: از جمله چین، امارات، کره، هند، ترکیه، تایوان، برخی کشورهای اروپایی و….

شرایط ترخیص لاستیک از گمرک

لازم به ذکر است که واردات و ترخیص لاستیک از گمرک، در دوره های مختلف، با بخشنامه های گوناگون و برخی ممنوعیت ها روبه رو است. از همین رو گاهی با توجه به شرایط ملزوم ثبت سفارش، نیاز به اخذ برخی از مجوزها میباشد. هرچند نوع لاستیک و کاربری آن در خودرو های سواری یا ماشین آلات کشاورزی یا برخی صنایع شرایط متفاوتی را ایجاد میکند. شما عزیزان میتوانید برای آگاهی از جزییات این امور با متخصصین ترخیص کاربا تجربه ما مشورت نمایید و ما شما را در این مسیر هدایت خواهیم کرد.

در نظر بگیرید که برای ترخیص لاستیک از گمرک باید برخی شرایط از جمله استانداردهای واردات لاستیک را رعایت کنید:

۱- تاریخ انقضای ۴ ساله ( به صورت ۴ رقمی)

۲- فشار باد لاستیک که با واحد PSI مشخص میشود.

۳- میزان بار مجازی که لاستیک قادر به تحمل آن است.

۴- پهنا و اندازه لاستیک

۵- ارتفاع دیواره لاستیک

۶- مقاومت حرارتی لاستیک

۷- لاستیک باید دارای نشان Emark باشد.

که همه موارد بالا باید روی لاستیک وارداتی درج شده باشد. همچنین علاوه بر اینها ارائه گواهی کیفیت نیز الزامی است چراکه کارشناسان قسمت استاندارد گمرک تمامی این موارد را در حین ترخیص کالا بررسی میکنند و در صورت تایید این استاندارد ها توسط کارشناسان میتوان لاستیک وارداتی را از گمرک ترخیص نمود. علاوه بر اینها کارشناسان استاندارد ۳ مورد را که مبنی بر میزان مصرف سوخت، نویز لاستیک و میزان و نحوه ترمز گیری لاستیک بر روی جاده های خیس و لغزنده میباشد را در نظر میگیرند.

ترخیص لاستیک از گمرک

تعرفه لاستیک

همانطور که در بالا ذکر شد انواع گوناگونی از لاستیک ها وجود دارند که با تعرفه های متفاوتی وارد کشور میشوند. شماره تعرفه لاستیک از ۴۰۱۱۱۰ تا ۴۰۱۳۹۰ میباشد و حقوق ورودی آن از ۵ درصد تا ۴۰ درصد متغیر است.

ترخیص انواع لاستیک از گمرک

ترخیص کلیه لاستیک ها اعم از لاستیک خودرو های سواری، ماشین های سنگین، موتور سیکلت ها، اتوبوس، خودرو های کشاورزی و….. طبق شرایط و الزامات و اخذ مجوزهای لازم مانعی ندارد. همچنین برای ترخیص لاستیک از گمرک حک نمودن حروف SWR بر روی لاستیک ها الزامی است. از دیگر الزامات میتوان به اخذ پروانه گمرکی و ترخیص از گمرکات مجاز اشاره نمود.

برخی از گمرکات مجاز جهت ترخیص لاستیک از گمرک

ترخیص لاستیک از گمرک شهید رجایی

ترخیص لاستیک از گمرک بوشهر

ترخیص لاستیک از گمرک آبادان

ترخیص لاستیک از گمرک قشم

ترخیص لاستیک از گمرک سهلان

ترخیص لاستیک از گمرک جلفا

ترخیص لاستیک از منطقه آزاد اروند

ترخیص لاستیک از منطقه آزاد بندر انزلی

و…..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان شما تجار عزیز را در ترخیص کالا به بهترین نحو هدایت میکند. شما عزیزان میتوانید با کارشناسان متخصص و مجرب ما به صورت رایگان مشورت کنید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *