ترخیص قطعات موتور سیکلت از گمرک

ترخیص قطعات موتور سیکلت از گمرک

ترخیص قطعات موتور سیکلت از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان، ترخیص قطعات موتور سیکلت از گمرک می باشد. موتور سیکلت یکی از وسیله های نقلیه بسیار محبوب به ویژه در بین آقایان جوان می باشد. و در اینجا منظور از قطعات موتور سیکلت کلیه اسباب و ابزار آلاتی است که  برای این وسیله نقلیه کاربرد دارد. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات در زمینه تجارت و واردارات قطعات موتور سیکلت هستید ادامه این مقاله را مطالعه نمائیید.

واردات قطعات موتور سیکلت

تجارت خارجی عامل موثری در شکل دادن به اقتصاد یک کشور است. در تجارت جهانی هرگز یک الگوی ثابتی برای واردات و صادرات کالا وجود نداشته است و کشور ها با توجه به پتانسیل ها و کمبود های خود اقدام به واردات و صادرات کالا می کنند.  انسان ها دارای نیاز های بسیار گوناگون و متعددی هستند که گاهی امکان تامین آن در داخل کشورها وجود ندارد و یا مطابق معیار افراد جامعه نیست. پس کشور ناچار به تامین آن کالا از طریق خرید آن از بازار دیگر کشور ها می باشد ماند قطعات موتور سیکلت که در ایران از کشور های چین، آمریکا و دیگر کشور های اروپایی وارد می شود و به کشور های افغانستان و عراق صادر می شود. تاجران عزیزی که قصد واردات این کالا را دارند در قدم اول لازم است به مطالعه قوانین و مقررات و کسب اطلاعات در این زمینه بپردازند و یا با مشاوران و همکاران ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرند.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص قطعات موتور سیکلت از گمرک به شرح زیر است:

ترخیص انواع قطعات موتور سیکلت

ترخیص کلاه کاسکت و لاس موتور سواری

ترخیص شمع موتور سیکلت

ترخیص چرخ دنده موتور سیکلت

ترخیص زنجیر چرخ موتور سیکلت

ترخیص کمک فنر موتور سیکلت

ترخیص دیسک ترمز موتور سیکلت

ترخیص لاستیک موتور سیکلت

ترخیص اگزوز موتور سیکلت

ترخیص چراغ جلو موتور سیکلت

ترخیص واشر فیلتر روغن موتور سیکلت

ترخیص قاب بغل موتور سیکلت

ترخیص ترمز موتور سیکلت

ترخیص تایر موتور سیکلت

ترخیص موتور، موتور سیکلت

ترخیص ارتعاش گیر موتور سیکلت

ترخیص دینام موتور سیکلت

ترخیص شاتون موتور سیکلت

ترخیص لنت موتور سیکلت

ترخیص پدال موتور سیکلت

ترخیص باک موتور سیکلت

ترخیص آیینه موتور سیکلت

ترخیص تویوپ موتور سیکلت

و …

 تعرفه گمرکی ترخیص قطعات موتور سیکلت ازگمرک

کد گمرکی برای ترخیص تپوپ موتور سیکلت  در ردیف 40139020 می باشد

کد گمرکی برای ترخیص هسته مرکزی سیستم تصفیه دود موتور سیکلت  در ردیف 69091910 می باشد.

کد گمرکی برای ترخیص انواعی که برای  موتور سیکلت به کار می رود در ردیف40114000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

همانطور که می دانید واردات و صادرات کالا در هر کشوری تابع قوانین خاص آن کشور می باشد. در کشور ما قوانین و مقررات تجارت توسط گمرک اجرا و نظارت می شود در صورت هرگونه نا هماهنگی و یا بی تجربگی در این امر سبب می شود کالای شما توسط گمرک توقیف شود و شما تاجران عزیز در ترخیص کالای خود دچار مشکل و تاخیر شوید.

شرکت سلطان تجارت بازرگان به لطف نیروهای متخصص و تجربه موفق خود در زمینه امور بازرگانی توانسته است اعتماد و رضایت شما تاجران عزیز را کسب نماید و به یکی از پرکار ترین و موفق ترین شرکت ها در زمینه بازرگانی و ترخیص کالا بدل شود. این شرکت با اراِئه انواع خدمات بازرگانی نظیر: حمل و نقل کالا به روش های مختلف، ترخیص کالا از کلیه گمرک ها،اخذ مجوز های قانونی، حواله ارز، ترانزیت و ترانشیپ و … آماده است، تا کلیه امور شما بازرگانان عزیز را به نحو احسن و در حداقل زمان به انجام برساند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و یا جهت همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص قطعات موتور از گمرک می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *